Sisukord
Jalgpall
Postimees
18.07.2016
Eesti Müüjatele firmaautode uus maksukava ei meeldi (15) Tagakülg Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Palju õnne Muhu väina regatil langetati purjed Nice’i rünnakus sai kokku vigastada neli eestlast Yana Toom kohtumisel Hezbollah’ga ei osalenud Sadakond fänni otsis Vabaduse väljakul Pokémone Majandus Müüjatele firmaautode uus maksukava ei meeldi (15) Palts: kvaliteetautode kõrgem maksustamine on kommunistlik mõtteviis (32) Saksa ravimigigant noolib maailma vihatuimat ettevõtet Välismaa Välismaa lühiuudised: 17.07.2016 Armeenia opositsiooniliikumine vallutas politseijaoskonna Politsei otsib Nice'i ründaja selvefoto saajaid Terrorist purustas peresid Türklased valmistuvad hullemaks Mitte kõik putšistid polnud eile veel alla andnud, vastupanu jätkus eilegi Arvamus Taavi Minnik: Yana Toom imedemaal (16) Urve Eslas: kellelt küsida abi terrorismi vastu? (15) Juhtkiri: Erdoğani tõehetk (7) Postimees 1994. aastal: Jäägrikompanii ei lähe laiali läbirääkimisteta (1) Päeva karikatuur Mart Rannut: kas meie muukeelsed kaasmaalased ikka lõimuvad? (24) Marko Mihkelson: ühtse Euroopa suur olelusvõitlus (18) Kätlin Konstabel: minuga ei juhtu kunagi midagi – seni kuni ma teistele meeldin? Kultuur Galerii: kolm päeva mere ääres metsa sees Sport Spordi lühiuudised Tänak: kui tead, mida teha, oled enesekindlam Barcelona tõrjub nendevastast vandenõud vastutustundetu kampaaniaga Iljuštšenko lahkus pisarate ja naeratusega Kas kogu Venemaa koondis jäetakse Rio olümpiamängudelt kõrvale? Tarbija Lugeja küsib, Danske pank vastab: mis saab eraisikute rahast ja laenudest (2) Tartu Priit Pullerits: rallirahva barbaarne pidu (2) Hernepõllul ei kehti igameheõigus Veevärk asendab Ropka vana puurkaevu uuega Meditsiiniturismi peakontor asub Tartus Vanad punkarid: punk elab, kuni elab korruptsioon Näitus jääb põhjalikkusest kaugele Purjus kerjused tüütavad päevast päeva (5) Endine möllumees kompab tipptriatlonidel võimete piire Arvi Liiva: Süsihappegaasi tont. Kellele ja miks? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Barcelona tõrjub nendevastast vandenõud vastutustundetu kampaaniaga

3 min lugemist
Lionel Messi FOTO: MANU FERNANDEZ/AP

Kuidason võimalik, et jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalmängu õhtul suudab Hispaania jalgpalliklubi Barcelona meediapildis aktiivselt nähtaval olla? See sai võimalikuks tänu palju kritiseeritud sotsiaalmeedia kampaaniale, mis korraldati nende maksupettuses kohtu poolt süüdi mõistetud mängiva legendi Lionel Messi toetuseks. Eelmisel nädalal kaasati pahaaimamatult liikumisega kaasa ka Eesti jalgpalliklubi FC Flora.

Tellijale Tellijale

Kummaliseks ei muuda antud kampaaniat mitte Barcelona soov Messit toetada, vaid hoogtegevuse teemaviide, mis eesti keelde tõlgituna tähendab: «Me kõik oleme Messid.» Tunnustatud Hispaania jalgpallist kirjutav ajakirjanik Sid Lowe ütles ESPNile, et antud liikumine jätab talle väga halva mulje.

«Kogu asja juures on 1000 halli ala, mille üle saab vaielda. Barcelona usub, et Messile määratud karistus ei ole aus ning ta on süütu. Isegi, kui see on tõsi, ning Messil peaks kohtuotsuse edasikaebamine õnnestuma, on sellise fraasi kasutamine täiesti ebaõnnestunud,» märkis Lowe, kelle hinnangul on Barcelona viimastel aastatel PR-valdkonnas tihti ebaõnnestunud.

16.07.2016 19.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto