Sisukord
Autosport
Tänane leht
18.07.2016
Eesti Müüjatele firmaautode uus maksukava ei meeldi (15) Tagakülg Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Palju õnne Muhu väina regatil langetati purjed Nice’i rünnakus sai kokku vigastada neli eestlast Yana Toom kohtumisel Hezbollah’ga ei osalenud Sadakond fänni otsis Vabaduse väljakul Pokémone Majandus Müüjatele firmaautode uus maksukava ei meeldi (15) Palts: kvaliteetautode kõrgem maksustamine on kommunistlik mõtteviis (31) Saksa ravimigigant noolib maailma vihatuimat ettevõtet Välismaa Välismaa lühiuudised: 17.07.2016 Armeenia opositsiooniliikumine vallutas politseijaoskonna Politsei otsib Nice'i ründaja selvefoto saajaid Terrorist purustas peresid Türklased valmistuvad hullemaks Mitte kõik putšistid polnud eile veel alla andnud, vastupanu jätkus eilegi Arvamus Taavi Minnik: Yana Toom imedemaal (16) Urve Eslas: kellelt küsida abi terrorismi vastu? (15) Juhtkiri: Erdoğani tõehetk (6) Postimees 1994. aastal: Jäägrikompanii ei lähe laiali läbirääkimisteta (1) Päeva karikatuur Mart Rannut: kas meie muukeelsed kaasmaalased ikka lõimuvad? (24) Marko Mihkelson: ühtse Euroopa suur olelusvõitlus (17) Kätlin Konstabel: minuga ei juhtu kunagi midagi – seni kuni ma teistele meeldin? Kultuur Galerii: kolm päeva mere ääres metsa sees Sport Spordi lühiuudised Tänak: kui tead, mida teha, oled enesekindlam Barcelona tõrjub nendevastast vandenõud vastutustundetu kampaaniaga Iljuštšenko lahkus pisarate ja naeratusega Kas kogu Venemaa koondis jäetakse Rio olümpiamängudelt kõrvale? Tarbija Lugeja küsib, Danske pank vastab: mis saab eraisikute rahast ja laenudest (2) Tartu Priit Pullerits: rallirahva barbaarne pidu (2) Hernepõllul ei kehti igameheõigus Veevärk asendab Ropka vana puurkaevu uuega Meditsiiniturismi peakontor asub Tartus Vanad punkarid: punk elab, kuni elab korruptsioon Näitus jääb põhjalikkusest kaugele Purjus kerjused tüütavad päevast päeva (5) Endine möllumees kompab tipptriatlonidel võimete piire Arvi Liiva: Süsihappegaasi tont. Kellele ja miks? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tänak: kui tead, mida teha, oled enesekindlam

4 min lugemist
Ott Tänak Poola rallil. FOTO: Timo Anis

Nii pettunud meest kui Ott Tänak pärast Poola MM-ralli lõppu näeb väga harva. Kaks nädalat hiljem räägib Tänak, et toonased emotsioonid lahtusid tegelikult kiiresti. «Esimene hetk oli tõesti suur pettumus, aga pisut hiljem oli juba kõik hästi. Teise koha punktid on ka head,» leiab Eesti parim rallimees. Eile lõppenud Rally Estonia viimasel päeval liikus Tänak Otepää hooldusalas juba õnneliku papana: kahene tütar Mia oli leidnud tema kukil mugava istumiskoha ega tahtnud sealt kuidagi alla tulla.

Tellijale Tellijale

Tütre soov olla isa lähedal on mõistetav. Pere seltsis viibimise hetki pole tipprallimehe elurütmi juures kuigi tihti. Isegi koduse spordisuve suursündmuse Rally Estonia ajal pidi ta DMACKi piloodina katsetama asfaldirehve. Lõuna-Eestisse jõudis Tänak alles laupäeva õhtul, hullutades publikut krossikardiga Elva linnakatset läbides. Pühapäeval leidis ta aega põigata ka Otepääle perekonna asjaks oleva rallitiimi telki.

Ott Tänak, kas sa oskad lahti seletada oma selle hooaja arengut, mis kulmineerus vägeva sõidu ja teise kohaga Poola MM-rallil? Olid ise tipptasemel, nagu ka sinu auto ja rehvid.

Mulle endale ei olnud Poola ralli väga suur üllatus. Olud olid meie jaoks täpselt õiged: tee polnud nii nõudlik ning rehv toimis hästi. Tegelikult oli ka mullu Poolas kõik sama hea, kuid toona tegime spinni ja lasime ise asja käest.

16.07.2016 19.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto