Sisukord
Kergejõustik
Postimees
18.07.2016
Eesti Müüjatele firmaautode uus maksukava ei meeldi (15) Tagakülg Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Palju õnne Muhu väina regatil langetati purjed Nice’i rünnakus sai kokku vigastada neli eestlast Yana Toom kohtumisel Hezbollah’ga ei osalenud Sadakond fänni otsis Vabaduse väljakul Pokémone Majandus Müüjatele firmaautode uus maksukava ei meeldi (15) Palts: kvaliteetautode kõrgem maksustamine on kommunistlik mõtteviis (32) Saksa ravimigigant noolib maailma vihatuimat ettevõtet Välismaa Välismaa lühiuudised: 17.07.2016 Armeenia opositsiooniliikumine vallutas politseijaoskonna Politsei otsib Nice'i ründaja selvefoto saajaid Terrorist purustas peresid Türklased valmistuvad hullemaks Mitte kõik putšistid polnud eile veel alla andnud, vastupanu jätkus eilegi Arvamus Taavi Minnik: Yana Toom imedemaal (16) Urve Eslas: kellelt küsida abi terrorismi vastu? (15) Juhtkiri: Erdoğani tõehetk (7) Postimees 1994. aastal: Jäägrikompanii ei lähe laiali läbirääkimisteta (1) Päeva karikatuur Mart Rannut: kas meie muukeelsed kaasmaalased ikka lõimuvad? (24) Marko Mihkelson: ühtse Euroopa suur olelusvõitlus (18) Kätlin Konstabel: minuga ei juhtu kunagi midagi – seni kuni ma teistele meeldin? Kultuur Galerii: kolm päeva mere ääres metsa sees Sport Spordi lühiuudised Tänak: kui tead, mida teha, oled enesekindlam Barcelona tõrjub nendevastast vandenõud vastutustundetu kampaaniaga Iljuštšenko lahkus pisarate ja naeratusega Kas kogu Venemaa koondis jäetakse Rio olümpiamängudelt kõrvale? Tarbija Lugeja küsib, Danske pank vastab: mis saab eraisikute rahast ja laenudest (2) Tartu Priit Pullerits: rallirahva barbaarne pidu (2) Hernepõllul ei kehti igameheõigus Veevärk asendab Ropka vana puurkaevu uuega Meditsiiniturismi peakontor asub Tartus Vanad punkarid: punk elab, kuni elab korruptsioon Näitus jääb põhjalikkusest kaugele Purjus kerjused tüütavad päevast päeva (5) Endine möllumees kompab tipptriatlonidel võimete piire Arvi Liiva: Süsihappegaasi tont. Kellele ja miks? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Iljuštšenko lahkus pisarate ja naeratusega

3 min lugemist
Mõtlik Anna Iljuštšenko pärast oma karjääri viimast hüpet. FOTO: Tairo Lutter

«Ma ei leia enam jõudu, et järgmisel hooajal sporti teha,» tunnistas pisaratega võidelnud Anna Iljuštšenko pärast üheksanda Eesti meistritiitli võitmist. Nädalavahetusega sai läbi üks suur ajastu Eesti kõrgushüppes. 30-aastase Iljuštšenko silmanurgad olid märjad, kuid suud kaunistas naeratus. Naist ümbritses rahulik aura.

Tellijale Tellijale

«Mu karjääri jooksul oli palju ilusaid hetki ja usun, et praegu on lõpetamiseks õige aeg.» Sellel aastal tuli ta pärast emaks saamist tippsporti tagasi, et Rio olümpiale pääseda. See jäi siiski vaid unistuseks. «Arvan, et mul jäi lihtsalt aega väheks,» tunnistas ta.

Iljuštšenko sai enda nimele Eesti rekordi, mis on alates 2011. aastast 1.96. Kõige säravamaks mälestuseks peab ta aga hetke, kui ületas tulemusega 1.91 Pekingi olümpiamängude normi. «See on ilmselt kõige soojem hetk… Tegelikult oli neid palju, kuid esimesena meenub tõesti see võistlus.»

16.07.2016 19.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto