Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
18.07.2016
Eesti Müüjatele firmaautode uus maksukava ei meeldi (15) Tagakülg Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Palju õnne Muhu väina regatil langetati purjed Nice’i rünnakus sai kokku vigastada neli eestlast Yana Toom kohtumisel Hezbollah’ga ei osalenud Sadakond fänni otsis Vabaduse väljakul Pokémone Majandus Müüjatele firmaautode uus maksukava ei meeldi (15) Palts: kvaliteetautode kõrgem maksustamine on kommunistlik mõtteviis (32) Saksa ravimigigant noolib maailma vihatuimat ettevõtet Välismaa Välismaa lühiuudised: 17.07.2016 Armeenia opositsiooniliikumine vallutas politseijaoskonna Politsei otsib Nice'i ründaja selvefoto saajaid Terrorist purustas peresid Türklased valmistuvad hullemaks Mitte kõik putšistid polnud eile veel alla andnud, vastupanu jätkus eilegi Arvamus Taavi Minnik: Yana Toom imedemaal (16) Urve Eslas: kellelt küsida abi terrorismi vastu? (15) Juhtkiri: Erdoğani tõehetk (7) Postimees 1994. aastal: Jäägrikompanii ei lähe laiali läbirääkimisteta (1) Päeva karikatuur Mart Rannut: kas meie muukeelsed kaasmaalased ikka lõimuvad? (24) Marko Mihkelson: ühtse Euroopa suur olelusvõitlus (18) Kätlin Konstabel: minuga ei juhtu kunagi midagi – seni kuni ma teistele meeldin? Kultuur Galerii: kolm päeva mere ääres metsa sees Sport Spordi lühiuudised Tänak: kui tead, mida teha, oled enesekindlam Barcelona tõrjub nendevastast vandenõud vastutustundetu kampaaniaga Iljuštšenko lahkus pisarate ja naeratusega Kas kogu Venemaa koondis jäetakse Rio olümpiamängudelt kõrvale? Tarbija Lugeja küsib, Danske pank vastab: mis saab eraisikute rahast ja laenudest (2) Tartu Priit Pullerits: rallirahva barbaarne pidu (2) Hernepõllul ei kehti igameheõigus Veevärk asendab Ropka vana puurkaevu uuega Meditsiiniturismi peakontor asub Tartus Vanad punkarid: punk elab, kuni elab korruptsioon Näitus jääb põhjalikkusest kaugele Purjus kerjused tüütavad päevast päeva (5) Endine möllumees kompab tipptriatlonidel võimete piire Arvi Liiva: Süsihappegaasi tont. Kellele ja miks? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Priit Pullerits: rallirahva barbaarne pidu

2 min lugemist
Priit Pullerits. FOTO: Priit Pullerits

Hurraa, ära tegime! Lõpuks ometi on Eestil üks võistlus, mis ei jää alla maailmakuulsa Tour de France’i legendaarseimatele etappidele, nagu näiteks möödunud neljapäevane tõus Mont Ventoux’le.

Tellijale Tellijale

 Seal oli rahvast raja ääres murdu, nii et velotuuri liider Chris Froome lendas teele trüginud fännide tõttu ees pidurdanud saatemootorrattale otsa ja maandus asfaldile. Sama tihedalt jagus pealtvaatajaid Rally Estonia reedeõhtuse linnakatse ajal Tartu tänavate äärde.

Võib ju ironiseerida, et vaadata jalgrattavõistlust on sama huvitav nagu vaadata muru kasvamist. Aga vaadata autode võidukihutamist? Kui kaine mõistusega mõelda, on seal vaadata ju veelgi vähem. Ei mingit mees mehe vastu vahetut heitlust nagu rattasõidus, lihtsalt värvikirevad autod regulaarse intervalliga sinust välkkiirelt mööda põrutamas. Isegi inimest ei ole näha. Ei mingeid pingutusest põhjustatud grimasse, ei mingit jalalihaste mängu, ei nina otsast tilkuvat higi ega kopsude lõõtsutamist nagu rattasõidus, lihtsalt neli ratast ja metallkere ning kohutav mootorimüra.

16.07.2016 19.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto