Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Viga saanud eestlased olid terrori vastu kindlustatud

Prantsusmaa leinab. FOTO: AFP/SCANPIX

Eesti Kindlustusseltside Liidule teadaoleva esialgse informatsiooni kohaselt oli vähemalt kahel ööl vastu reedet viga saanul reisikindlustus, mis kattis ka terrorismiga seotud riske.

Tellijale Tellijale

«Kuna terrorismist on kahetsusväärselt saanud meie elu lahutamatu osa nagu haiguspuhangutest või loodusõnnetustest, on see risk üha tihedamini hõlmatud ka kindlustusandjate poolt pakutavatesse reisikindlustuse lepingutesse,» ütles Eesti Kindlustusseltside Liidu juht Mart Jesse.

Swedbank P&C Insurance’i internetipangast ostetud reisikindlustus hüvitab kulud vastavalt kindlustuslepingus valitud summale, kui reisi sihtkohas on toimunud loodusõnnetus või terrorismiakt ning ametivõimud on keelanud sihtkohas viibimise või on turismiteenuste osutamine katkestatud. «Seega kuulub Nice’is toimunu kindlustusjuhtumi alla ning kui klient pidi kandma lisakulusid, siis palume esitada kahjuavaldus,» teatas kindlustuse valdkonnajuht Eestis Kaspar Kaur.

19.07.2016 21.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto