Sisukord
Eesti
Tänane leht
20.07.2016
Eesti Eesti lühiuudised Viga saanud eestlased olid terrori vastu kindlustatud Male Mälumäng Dilbert Horoskoop IRLi eestseisuse liige: erakond on pankrotiolukorras (2) Hilda Vaike imeline teekond Eestisse (1) Riigipea andis olümpialastele kaasa innustavad sõnad Võrumaal skulptuuri alla jäänud poiss suri Maksuamet kontrollib Lätist alkoholi toojaid Tagakülg 20. augusti lapsed Nice’is viga saanud eesti noormees viibib reanimatsioonis (1) Palju õnne Rõivas: eesistumise korraldamine Brüsselist on loogiline käik PRIA toetuste Pandora laegas (3) Majandus Ikla toidupood suleb viinaralli pärast uksed (20) Tööautoga vanaema külastamine pole töösõit Kruuda: Tere saneerimiskava «sõltumatu ekspertiis» valmis võlausaldajate advokaadibüroos Välismaa ISIS võttis vastutuse rünnaku eest Saksamaal Välismaa lühiuudised Türgi püüab Gülenit USAst kätte saada KOHALIK VAADE: Silmi kinni pigistava Türgi ebaõnnestunud võitlus ISISega Arvamus Juhtkiri: Nice’i tragöödia jõudis meieni (9) Vastukaja: autode erisoodustusmaksust (2) Postimees 1994. aastal: president Meri asupaika hoitakse saladuses Erkki Bahovski: alistumine - heaolu on kindlam kui kunagi varem (10) Verni Leivak: miks on Poolas hambaarsti külastamine oluliselt odavam? (9) Raul Rebane: milline näeb välja Eesti meie tulevase riigipea mõtteis? (1) Päeva karikatuur David R. Young: Kõik taandub võitlusele hea ja kurja vahel (8) Kultuur Proloog Vikerkaarele Sport Spordi lühiuudised Klavani uudis lööb eestlaste jaoks enneolematus suuruses laineid ROK jättis Venemaa sportlased ootele (1) Sugulased Seim ja Taimsoo – suured spordisõbrad igas mõttes Kangert: pigem on olümpiale mõeldes hea, et olen väsinud Tarbija Väike ja valutu vahend rasedusest hoidumiseks Tartu Vallajuhid otsivad rohtu omavalitsuste sundliitmise vastu Emajõe-äärsed uued sillad kaovad võssa (1) Turu tänava kurvi kerkib kurvikas ärimaja Tudeng uuris küünesalongide ohtusid Näitlejad vestavad loo kunstinäituse keskel (3) Keskkonnainspektor peab olema valmis nii sõimuks kui pisarateks Raul Must annab Rioks vormile viimast lihvi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Nice’is viga saanud eesti noormees viibib reanimatsioonis

3 min lugemist
Nice`i ohvrite mälestamine Pariisis. FOTO: SCANPIX

Nice’i haigla reanimatsiooniosakonnas viibib praegu ravil eesti noormees Hans Joosep, kes sai linna rannapromenaadil Boulevard des Anglais raskeid vigastusi. Tema seisund on stabiilne ja pere on optimistlik.

Tellijale Tellijale

«See üritus oli sel õhtul kogu Nice’i linna n-ö tõmbenumber. See oli selline noorte üritus, kus kõik tudengid olid väljas, ja oli arvata, et ta läks sinna,» rääkis Hans Joosepi endine klassivend Kaspar Kadrioru Saksa Gümnaasiumist. Hommikul rünnakust kuuldes üritas ta kohe sõbraga kontakti saada, paraku tulutult.

«Viimased viis päeva oleme Kaspariga aktiivselt Joosepit otsinud,» ütles ka Hans Joosepi endine paralleelklassivend Nikita. «Tunnen Joosepi pärast suurt muret. Olin temaga tihedas ühenduses veel samal päeval, kui see traagiline õnnetus juhtus,» nentis ta.

Reede õhtul hakkasid 22-aastase Hans Joosepi vanemad Riia kaudu Prantsusmaa poole sõitma. Nice’i jõuti laupäeva keskpäeval samal ajal kui konsul.

Nice’i haigla reanimatsiooniosakonnas viibiva poja seisund on isa Allani sõnul praegu stabiilne. «On paranemise märke ja olen positiivne ning kindlasti [poeg] paraneb, aga see võtab aega,» ütles ta.

19.07.2016 21.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto