Sisukord
Arter
Postimees
23.07.2016
Eesti Mälumäng Türgi suursaadiku jutul: segane maa, segane lugu Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Pelglik põgenik langes lõksu (1) Tuuli Roosma paljastas kasiinomängurist raamatupidaja (10) Tuuli Roosma: tegemist oli raskesti avastatava pettusega (1) Superbus lõpetab juuliga oma tegevuse Eestis Jooksjad tiirutasid ööpäeva staadionil «Eesti tee» kui mälestusmärk hukkunud eestlastele Majandus Metsikud ja kurjad kiskjad panevad katuse sõitma majanduse lühiuudised Rendi suveks lõrisev luksusauto «Nägu lihtsalt läheb naerule» - lõrisevad luksuskabrioletid on käeulatuses kõigile Välismaa Mis toimub? Mike Pence kui konservatiivsuse etalon Sultan on Türgi kuningas Trump ja Clinton asuvad püüdma Sandersi toetajate hääli (1) Arvamus Tähepäev 22072016 Postimees 1939. aastal: poliitiline baromeeter näitab sõja vastu Pole mingi varumees Altruisimi võidukäik Sultan on Türgi kuningas Päeva karikatuur Sport Pole mingi varumees Kas kehv füüsis on Eesti naiste pallimängude suurim probleem? (2) 45 uut patust, aga millal tulevad nimed? Hirmunud staarid lahkuvad Türgist Arter Kodukontsert on popp Savann suvepealinna südames Veli Enn ja jalgpallikirg Ürdiaed kolib toidu sisse Pruuniks, pringiks, peenikeseks Risto Mätas: kui kardad valu, siis eduvarianti ei ole (1) Üheainsa õhtuga feministiks Elu Keenias õpetas keha kuulama Ühe-, kahe- ja neljarattalised elektriliikurid – mõttekad või mõttetud? (4) Kana on uus glamuur Päikest püüdma! Ühe lipu alla koondunud mitu palet Avastage endas metsik eestlane! Rendiautoga puhkama – põnev! Aga olge hoiatatud... Meelelahutus Koomiks Sudoku

Veli Enn ja jalgpallikirg

3 min lugemist
Justin Petrone FOTO: Margus Ansu / Postimees/Scanpix

​Kord Inglismaal konverentsil olles läksin külla oma naise sugulasele. Takso sõidutas mind kusagile Cambridge’i eeslinna, ma kõndisin ukseni ja lasin kella.

Tellijale Tellijale

«Ma pean sind hoiatama, tal oli insult.»

Jah, ma märkasin, et üks ta käsi hoidis imelikult, ja kui ta rääkis, siis oli tunda, et ta pingutas sõnade kokkuseadmisel. Ta rääkis, kuidas ta oli ise ennast tookord naabri juurde vedanud ja see oli kohe mõistnud: «Ahah, sul on insult!» Just nii Enn seda lugu rääkis. Ta oli endiselt väga reibas mees. Telekas tema toas mängis, sealt tuli jalgpall. Minu vastu võtnud, kiirustas Enn tagasi, sest mäng ju käis. Ta kummardus ettepoole ja süvenes ekraanil toimuvasse, vahepeal karjatades. Tema teleka peal seisis Eesti lipp ja kuulsa jalgpalluri Mart Poomi raamitud portree.

22.07.2016 25.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto