Sisukord
Kergejõustik
Tänane leht
22.07.2016
Eesti Uus müügikeeld ei kipu kehtima lk3 eesti lühiuudised Mälumäng lk 3 uudised Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Esikülg 22. juuli Tagakülg Rändurihingega Martin Leppik näeb oma tulevikku Eestis Kurikuulus seenekaupmees ründas Tallinna keskturul inimesi Trump: USA ei pruugi tulla Balti riikidele appi Terava keelega Meelis Lahtveed meelitatakse poliitikasse (2) Bravuurikad aserid ajasid narkoäri Mustamäe söögikohast (1) Majandus Külalistel puhkus, kohalikel kibe tööaeg Majanduse lühiuudised Suvine suurüritus võib piirkonda tuua miljoneid eurosid lisatulu (1) Välismaa Välismaa lühiuudised 22.07 Kert Valdaru: kuni Süürias rahu ei saabu, peab Euroopa valmis olema uueks rändesurveks Rändekriis pole kaugeltki läbi Türgi ja tema 2,7 miljonit külalist Arvamus Ivan Makarov: venelaste noaotsaga otsimine mööda kulka saia (10) Peeter Langovitsi tagasivaade: raekoda sai uue tornikiivri Ene Pajula: mammi hulbib keelemerel (6) Garri Raagmaa: kas eliit hoolib oma rahvast? Mis kuradi eliit see on! (36) Liis Kängsepp: ausalt, ma ei ole pätt (14) Postimees 1996. aastal: Tallinna abilinnapea sõitis end surnuks Juhtkiri: Trumpi teine tulemine (2) Päeva karikatuur Sport Seimil olümpial üks konkurent vähem Spordi lühiuudised Klavani üleminek – Põhja-Euroopa mõistes ülikõva Täpsed penaltid tõid Kaljule suure võidu Spordikohtu otsus mattis venelased lõplikult Tarbija Hiiumaa - ilma spaadeta kuurort Tartu Konservitehased palkasid kurgi pärast abiväge Lõhatud Kivisild jättis jälje kunsti Herilased õgivad marju ja sunnivad striptiisi tegema (1) Avatud taludes kohtab eksootikat ja traditsioone Väärikas jahiloss ootab uut peremeest Lamba- ja kitsekasvatajate parim sõber Kunstnik kutsus kolleegid oma koduaeda flirtima Meelelahutus Koomiks Sudoku

Spordikohtu otsus mattis venelased lõplikult

1 min lugemist
Julia Stepanova FOTO: Elena Sobol/Sputnik

Rahvusvaheline Spordiarbitraaž (CAS) jättis jõusse Venemaa kergejõustiklastele määratud karistuse, mis tähendab, et idanaabrid Rio olümpiamängudel ei võistle.

Tellijale Tellijale

68 Venemaa sportlast pöördusid ühiskaebusega CASi poole, lootes, et spordikohus tühistab Rahvusvahelise Kergejõustikuliidu (IAAF) määratud võistluskeelu. Eile tehtud otsus jättis Venemaa kergejõustiklaste võistluskeelu aga jõusse. See tähendab, et Rios näeb võistlemas vaid mõnda üksikut Venemaa atleeti, kellel on individuaalselt IAAFilt luba neutraalse sportlasena olümpiamängudel osaleda. Nendeks sportlasteks on kaugushüppaja Darja Klišina ja keskmaajooksja Julia Stepanova.

«See on kurb, aga reeglid on reeglid. Dopinguprobleem kergejõustikus on väga tõsine ning tõsiasi, et reegleid on võimalik rikkuda, hirmutab väga paljusid inimesi,» rääkis valitsev 100 ja 200 m jooksu olümpiavõitja Usain Bolt.

21.07.2016 23.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto