Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
22.07.2016
Eesti Uus müügikeeld ei kipu kehtima lk3 eesti lühiuudised Mälumäng lk 3 uudised Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Esikülg 22. juuli Tagakülg Rändurihingega Martin Leppik näeb oma tulevikku Eestis Kurikuulus seenekaupmees ründas Tallinna keskturul inimesi Trump: USA ei pruugi tulla Balti riikidele appi Terava keelega Meelis Lahtveed meelitatakse poliitikasse (2) Bravuurikad aserid ajasid narkoäri Mustamäe söögikohast (1) Majandus Külalistel puhkus, kohalikel kibe tööaeg Majanduse lühiuudised Suvine suurüritus võib piirkonda tuua miljoneid eurosid lisatulu (1) Välismaa Välismaa lühiuudised 22.07 Kert Valdaru: kuni Süürias rahu ei saabu, peab Euroopa valmis olema uueks rändesurveks Rändekriis pole kaugeltki läbi Türgi ja tema 2,7 miljonit külalist Arvamus Ivan Makarov: venelaste noaotsaga otsimine mööda kulka saia (10) Peeter Langovitsi tagasivaade: raekoda sai uue tornikiivri Ene Pajula: mammi hulbib keelemerel (6) Garri Raagmaa: kas eliit hoolib oma rahvast? Mis kuradi eliit see on! (36) Liis Kängsepp: ausalt, ma ei ole pätt (14) Postimees 1996. aastal: Tallinna abilinnapea sõitis end surnuks Juhtkiri: Trumpi teine tulemine (2) Päeva karikatuur Sport Seimil olümpial üks konkurent vähem Spordi lühiuudised Klavani üleminek – Põhja-Euroopa mõistes ülikõva Täpsed penaltid tõid Kaljule suure võidu Spordikohtu otsus mattis venelased lõplikult Tarbija Hiiumaa - ilma spaadeta kuurort Tartu Konservitehased palkasid kurgi pärast abiväge Lõhatud Kivisild jättis jälje kunsti Herilased õgivad marju ja sunnivad striptiisi tegema (1) Avatud taludes kohtab eksootikat ja traditsioone Väärikas jahiloss ootab uut peremeest Lamba- ja kitsekasvatajate parim sõber Kunstnik kutsus kolleegid oma koduaeda flirtima Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kunstnik kutsus kolleegid oma koduaeda flirtima

2 min lugemist
Kunstnike liidu liige aastast 1988, tartlannast kunstiõppejõud Imbi Kruuv on oma aeda Ujula 25 kureerinud näituse «Flirt aiaga». Enne Tiiu Kirsipuu installatsiooni «Sirm II» (esiplaanil) tutvustamist rääkis ta kolmekorruselist kasvuhoonet meenutavast «Rapunsa paviljonist» (autor Eneli Valge). FOTO: Sille Annuk

Ülikooli spordihoonest sadakond meetrit linnaujula poole liikuja märkab paremat kätt maja koos aiaga, milles hakkab silma tavatuid asju. Kui seisatuda ja veidi vaadelda, saab selgeks, et aiarohelusse on asetatud kunstiteosed.

Tellijale Tellijale

Nii näiteks on aias kõrvuti püsti pandud kaks kangast, mille keskele on lõigatud kummalegi ümmargune auk. Nende juures seisab roostetanud plekist keha ja augulisest kettast peaga inimene, kelle (õigemini: mille) jalga mööda roomab üles türgi uba.

Värava lähedal on voki- ja kruupingijuppidest loodud miski, mis meenutab elusolendit. Kõrvuti paigutatud redelilaadsetele moodustistele on peale riputatud nööri, sealsamas on oma koha leidnud kaks ämbrit. Taamal paistab klaasist torn nagu kolmekorruseline kasvuhoone.

21.07.2016 23.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto