Sisukord
Eesti
Postimees
22.07.2016
Eesti Uus müügikeeld ei kipu kehtima lk3 eesti lühiuudised Mälumäng lk 3 uudised Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Esikülg 22. juuli Tagakülg Rändurihingega Martin Leppik näeb oma tulevikku Eestis Kurikuulus seenekaupmees ründas Tallinna keskturul inimesi Trump: USA ei pruugi tulla Balti riikidele appi Terava keelega Meelis Lahtveed meelitatakse poliitikasse (2) Bravuurikad aserid ajasid narkoäri Mustamäe söögikohast (1) Majandus Külalistel puhkus, kohalikel kibe tööaeg Majanduse lühiuudised Suvine suurüritus võib piirkonda tuua miljoneid eurosid lisatulu (1) Välismaa Välismaa lühiuudised 22.07 Kert Valdaru: kuni Süürias rahu ei saabu, peab Euroopa valmis olema uueks rändesurveks Rändekriis pole kaugeltki läbi Türgi ja tema 2,7 miljonit külalist Arvamus Ivan Makarov: venelaste noaotsaga otsimine mööda kulka saia (10) Peeter Langovitsi tagasivaade: raekoda sai uue tornikiivri Ene Pajula: mammi hulbib keelemerel (6) Garri Raagmaa: kas eliit hoolib oma rahvast? Mis kuradi eliit see on! (36) Liis Kängsepp: ausalt, ma ei ole pätt (14) Postimees 1996. aastal: Tallinna abilinnapea sõitis end surnuks Juhtkiri: Trumpi teine tulemine (2) Päeva karikatuur Sport Seimil olümpial üks konkurent vähem Spordi lühiuudised Klavani üleminek – Põhja-Euroopa mõistes ülikõva Täpsed penaltid tõid Kaljule suure võidu Spordikohtu otsus mattis venelased lõplikult Tarbija Hiiumaa - ilma spaadeta kuurort Tartu Konservitehased palkasid kurgi pärast abiväge Lõhatud Kivisild jättis jälje kunsti Herilased õgivad marju ja sunnivad striptiisi tegema (1) Avatud taludes kohtab eksootikat ja traditsioone Väärikas jahiloss ootab uut peremeest Lamba- ja kitsekasvatajate parim sõber Kunstnik kutsus kolleegid oma koduaeda flirtima Meelelahutus Koomiks Sudoku

Terava keelega Meelis Lahtveed meelitatakse poliitikasse

3 min lugemist
Meelis Lahtvee on oma kodukoha rahva seas silma jäänud avara silmaringi ja teravate väljaütlemistega – teda on meelitatud lausa kohalikel valimistel kandideerima. FOTO: Kristjan Teedema / Postimees

Päeval, mil Meelis Lahtvee Põlva haiglas ilmavalgust nägi, tekitasid ringi vuravad tankid Kagu-Eesti inimestes ärevust ja hirmu. Poisi vanaema meenutab, et 20. augustil 1991 oli Suure Munamäe torni valvur öelnud, et kuigi täna lehvib ehitise tipus küll sinimustvalge, pole sugugi kindel, kas see ka järgmisel päeval nii on. 

Tellijale Tellijale

Noormehe kaks esimest eluaastat möödusid Põlvas, seejärel koliti perega ligi 15 kilomeetrit eemal asuvasse Krootuse külla. Meelis veetis suure osa oma lapsepõlvest vabas õhus talle parasjagu ea- ja jõukohaseid talutöid tehes.

Juba 11-aastaselt roolis Meelis ise punast väiketraktorit. Poisi sõnul oleks see juhtunud varemgi, kui jalad vaid pedaalideni ulatunuks. Kuna sõidukil puudus roolivõimendi, tuli manööverdamisel appi võtta kogu kere ja rippuda lausa rooliratta küljes, et masin soovitud suunas liiguks.

21.07.2016 23.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto