Rendi suveks lõrisev luksusauto

Postimehe reporter Katriin Tralla ei suuda Daimer SP250 roolis naeratust tagasi hoida FOTO: LIIS TREIMANN/PM/SCANPIX BALTICS

Kes meist ei unistaks kasvõi mõneks tunniks tõeliselt luksusliku sportauto rooli istumisest – tunda iga keharakuga lõrinat, mis pärast gaasipedaali kerget puudutust masina sügavusest alguse saab. Rullida lahti katus ning kõrvus vuhava tuulte vilinina saatel kurvilisele külateele söösta.

Tellijale Tellijale

Põgusa minuti järel asendub ohuaisting kirjeldamatu vabadusetundega. Ühelt pool tajud küll oma käes olevat pöörast võimu, kuid naudid sellele vaatamata mõõdukalt aeglast sõitu. Vaid mõnes eriti hoogsas kurvis ei suuda kiusatusele vastu panna, vajutad jõulisemalt gaasipedaali ja tunned, kuidas istme nahkpolster su kerge tuksatuse järel veelgi sügavamalt endasse haarab... Kogemus, mida võiks igaüks meist kasvõi korra elus tunda.

See kõik ei pea ilmtingimata jääma unistuseks. Eestis on nii tõelisi entusiaste, et mitte öelda fanaatikuid, aga ka lihtsalt rendiettevõtteid, kes on oma autopargis leidnud koha nii mõnelegi värvikale eksemplarile. Ja seda kaugeltki mitte kasumiteenimise eesmärgil, vaid selleks, et teha need kättesaadavaks meile kõigile.

22.07.2016 25.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto