Sisukord
Majandus
Postimees
23.07.2016
Eesti Mälumäng Türgi suursaadiku jutul: segane maa, segane lugu Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Pelglik põgenik langes lõksu (1) Tuuli Roosma paljastas kasiinomängurist raamatupidaja (10) Tuuli Roosma: tegemist oli raskesti avastatava pettusega (1) Superbus lõpetab juuliga oma tegevuse Eestis Jooksjad tiirutasid ööpäeva staadionil «Eesti tee» kui mälestusmärk hukkunud eestlastele Majandus Metsikud ja kurjad kiskjad panevad katuse sõitma majanduse lühiuudised Rendi suveks lõrisev luksusauto «Nägu lihtsalt läheb naerule» - lõrisevad luksuskabrioletid on käeulatuses kõigile Välismaa Mis toimub? Mike Pence kui konservatiivsuse etalon Sultan on Türgi kuningas Trump ja Clinton asuvad püüdma Sandersi toetajate hääli (1) Arvamus Tähepäev 22072016 Postimees 1939. aastal: poliitiline baromeeter näitab sõja vastu Pole mingi varumees Altruisimi võidukäik Sultan on Türgi kuningas Päeva karikatuur Sport Pole mingi varumees Kas kehv füüsis on Eesti naiste pallimängude suurim probleem? (2) 45 uut patust, aga millal tulevad nimed? Hirmunud staarid lahkuvad Türgist Arter Kodukontsert on popp Savann suvepealinna südames Veli Enn ja jalgpallikirg Ürdiaed kolib toidu sisse Pruuniks, pringiks, peenikeseks Risto Mätas: kui kardad valu, siis eduvarianti ei ole (1) Üheainsa õhtuga feministiks Elu Keenias õpetas keha kuulama Ühe-, kahe- ja neljarattalised elektriliikurid – mõttekad või mõttetud? (4) Kana on uus glamuur Päikest püüdma! Ühe lipu alla koondunud mitu palet Avastage endas metsik eestlane! Rendiautoga puhkama – põnev! Aga olge hoiatatud... Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rendi suveks lõrisev luksusauto

3 min lugemist
Postimehe reporter Katriin Tralla ei suuda Daimer SP250 roolis naeratust tagasi hoida FOTO: LIIS TREIMANN/PM/SCANPIX BALTICS

Kes meist ei unistaks kasvõi mõneks tunniks tõeliselt luksusliku sportauto rooli istumisest – tunda iga keharakuga lõrinat, mis pärast gaasipedaali kerget puudutust masina sügavusest alguse saab. Rullida lahti katus ning kõrvus vuhava tuulte vilinina saatel kurvilisele külateele söösta.

Tellijale Tellijale

Põgusa minuti järel asendub ohuaisting kirjeldamatu vabadusetundega. Ühelt pool tajud küll oma käes olevat pöörast võimu, kuid naudid sellele vaatamata mõõdukalt aeglast sõitu. Vaid mõnes eriti hoogsas kurvis ei suuda kiusatusele vastu panna, vajutad jõulisemalt gaasipedaali ja tunned, kuidas istme nahkpolster su kerge tuksatuse järel veelgi sügavamalt endasse haarab... Kogemus, mida võiks igaüks meist kasvõi korra elus tunda.

See kõik ei pea ilmtingimata jääma unistuseks. Eestis on nii tõelisi entusiaste, et mitte öelda fanaatikuid, aga ka lihtsalt rendiettevõtteid, kes on oma autopargis leidnud koha nii mõnelegi värvikale eksemplarile. Ja seda kaugeltki mitte kasumiteenimise eesmärgil, vaid selleks, et teha need kättesaadavaks meile kõigile.

22.07.2016 25.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto