Sisukord
Arter
Tänane leht
30.07.2016
Eesti Mälumäng Michali arvates tuleb asenduslaevad igal juhul võtta (11) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Punaste busside pealik Veel üks Padar Ruhnust kainerisse viidud poepidaja ütleb, et saatan sai temast jagu Viljandi folk paneb linna kultuurist kihama (1) Eesti kaevudes elavad nähtamatud vaenlased (1) Majandus Majanduse lühiuudised Punaste busside pealik Kiiremini? Kõrgemale? Kaugemale? (2) Välismaa 21. sajandi märter Välismaa lühiuudised 30.07 Alkohol lammutab India ühiskonda Möödub 50 aastat USA esimesest massitulistamisest Kastid pole Indiast kadunud Arvamus Postimees 1996. aastal: Edgar Savisaar ei ole kättemaksuhimuline Veel üks Padar Punaste busside pealik Õiglane marionett 21. sajandi märter Päeva karikatuur Evelyn Kaldoja: praktiline variant (2) Juhtkiri: Eesti vaadatuna läbi statistikaprisma Sport Õiglane marionett Vehklemine - duellide keelamisest Eesti medalimasinani Igivana küsimus – kes vastutab korvpallinoorte kehvade tulemuste eest? (1) Kalju tõestas, et neil on kordusmängus võimalus Arter Ideaalmehe valem Restoranid julgetele Vene sõjalaeva saladus ehk laevahukk Kadrioru rannas (3) Klaas veini korki eemaldamata ehk Lõpeta joomine, hakka maitsma Nii me elasime. Kas mäletate? Eesti kunsti esirebel Sandra Jõgeva: keegi pole mulle maksnud selle eest, et ma käituks korralikult! (4) Aja märk: festivalilavad on vallutanud DJd Anu Saagim: tee tööd ilusalt Klassikat Postitee äärest Personaaltreener «Miss Kõhulihas» (3) Geopeitusest Pokemonideni – USA sõjavägi tõi rahva tänavatele mängima Ketsid nurka – aitab küll. Mis põhjusel? «Kui meist kuulda pole, siis on töö hästi tehtud!» Prantslane proovib Lõuna-Eestit Meelelahutus Koomiks Sudoku

Prantslane proovib Lõuna-Eestit

4 min lugemist
FOTO: Esta Tatrik

Peugeot’l tundub olevat mudelvärskendustes hea käsi. Peugeot 2008 juures on muudetud vähe, aga tulemus jätab esimesest pilgust sümpaatse mulje. Teeme prantslasele Lõuna-Eesti tuuri algajatele.

Tellijale Tellijale

Autoretk – milline tähenduskihtidest tulvil mõiste! Oo jaa, kõik see autoretkega seonduv romantiline vanillikaste: otsatud avarused, nõrkemapanevad päikeseloojangud ja lõppematu teelint… Ja nüristav tegelikkus kiirteede ummikutes, päikeseloojang – mis tähendab, et teed ööbimispaika tuleb otsida pimedas –, bensiinijamade kempsud ja hirmkallid kartulikrõpsud. Ei, meil ei ole selleks kõigeks hetkel aega. Meil on ees lahti Eesti kaart, mudelivärskendusest tulnud Peugeot 2008 võtmed, eesmärk planeerida üks kompaktne, lihtsalt teostatav ja hommikust õhtusse kestev autoretk ning õrn lootus, et vihma ei hakka sadama. Etteruttavalt võib öelda, et ei hakanud. Me valime Lõuna-Eesti.

29.07.2016 01.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto