Sisukord
Arter
Postimees
30.07.2016
Eesti Mälumäng Michali arvates tuleb asenduslaevad igal juhul võtta (11) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Punaste busside pealik Veel üks Padar Ruhnust kainerisse viidud poepidaja ütleb, et saatan sai temast jagu Viljandi folk paneb linna kultuurist kihama (1) Eesti kaevudes elavad nähtamatud vaenlased (1) Majandus Majanduse lühiuudised Punaste busside pealik Kiiremini? Kõrgemale? Kaugemale? (2) Välismaa 21. sajandi märter Välismaa lühiuudised 30.07 Alkohol lammutab India ühiskonda Möödub 50 aastat USA esimesest massitulistamisest Kastid pole Indiast kadunud Arvamus Postimees 1996. aastal: Edgar Savisaar ei ole kättemaksuhimuline Veel üks Padar Punaste busside pealik Õiglane marionett 21. sajandi märter Päeva karikatuur Evelyn Kaldoja: praktiline variant (2) Juhtkiri: Eesti vaadatuna läbi statistikaprisma Sport Õiglane marionett Vehklemine - duellide keelamisest Eesti medalimasinani Igivana küsimus – kes vastutab korvpallinoorte kehvade tulemuste eest? (1) Kalju tõestas, et neil on kordusmängus võimalus Arter Ideaalmehe valem Restoranid julgetele Vene sõjalaeva saladus ehk laevahukk Kadrioru rannas (3) Klaas veini korki eemaldamata ehk Lõpeta joomine, hakka maitsma Nii me elasime. Kas mäletate? Eesti kunsti esirebel Sandra Jõgeva: keegi pole mulle maksnud selle eest, et ma käituks korralikult! (4) Aja märk: festivalilavad on vallutanud DJd Anu Saagim: tee tööd ilusalt Klassikat Postitee äärest Personaaltreener «Miss Kõhulihas» (3) Geopeitusest Pokemonideni – USA sõjavägi tõi rahva tänavatele mängima Ketsid nurka – aitab küll. Mis põhjusel? «Kui meist kuulda pole, siis on töö hästi tehtud!» Prantslane proovib Lõuna-Eestit Meelelahutus Koomiks Sudoku

Aja märk: festivalilavad on vallutanud DJd

5 min lugemist
FOTO: Ants Liigus / Pärnu Postimees

See on ju midagi müstilist, et kümned tuhanded inimesed saavad tuleval nädalal taas Pärnus kokku, et kaifida hirmkõvasti tümpsuvat rütmimuusikat. Seejuures pole laval bändid, vaid tihti üks inimene, DJ, kes, võimalik, loomepalangut vaid imiteerib.

Tellijale Tellijale

Pärnus teist korda peetav Weekend Festival Baltic on aastaga jõudu juurde saanud – ilmselt õigusega nimetab ta ennast Põhja-Euroopa suurimaks ning sel nädalal ilutses festivali koduleheküljel teade, et piletid on 95-protsendiliselt välja müüdud. Mullu väisas üritust 90 000 inimest.

Pileteid on mitut masti, kallimate eest – koos ööbimisega mõnes kuurortlinna hotellis – tuli väljastpoolt suvepealinna tulijal maksta umbes tuhat eurot, ning just kallimad võimalused said varakult otsa. Telgis ööbimine on tunduvalt odavam ja telklakohti veel üleeile oli.

29.07.2016 01.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto