Sisukord
Välismaa
Tänane leht
30.07.2016
Eesti Mälumäng Michali arvates tuleb asenduslaevad igal juhul võtta (11) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Punaste busside pealik Veel üks Padar Ruhnust kainerisse viidud poepidaja ütleb, et saatan sai temast jagu Viljandi folk paneb linna kultuurist kihama (1) Eesti kaevudes elavad nähtamatud vaenlased (1) Majandus Majanduse lühiuudised Punaste busside pealik Kiiremini? Kõrgemale? Kaugemale? (2) Välismaa 21. sajandi märter Välismaa lühiuudised 30.07 Alkohol lammutab India ühiskonda Möödub 50 aastat USA esimesest massitulistamisest Kastid pole Indiast kadunud Arvamus Postimees 1996. aastal: Edgar Savisaar ei ole kättemaksuhimuline Veel üks Padar Punaste busside pealik Õiglane marionett 21. sajandi märter Päeva karikatuur Evelyn Kaldoja: praktiline variant (2) Juhtkiri: Eesti vaadatuna läbi statistikaprisma Sport Õiglane marionett Vehklemine - duellide keelamisest Eesti medalimasinani Igivana küsimus – kes vastutab korvpallinoorte kehvade tulemuste eest? (1) Kalju tõestas, et neil on kordusmängus võimalus Arter Ideaalmehe valem Restoranid julgetele Vene sõjalaeva saladus ehk laevahukk Kadrioru rannas (3) Klaas veini korki eemaldamata ehk Lõpeta joomine, hakka maitsma Nii me elasime. Kas mäletate? Eesti kunsti esirebel Sandra Jõgeva: keegi pole mulle maksnud selle eest, et ma käituks korralikult! (4) Aja märk: festivalilavad on vallutanud DJd Anu Saagim: tee tööd ilusalt Klassikat Postitee äärest Personaaltreener «Miss Kõhulihas» (3) Geopeitusest Pokemonideni – USA sõjavägi tõi rahva tänavatele mängima Ketsid nurka – aitab küll. Mis põhjusel? «Kui meist kuulda pole, siis on töö hästi tehtud!» Prantslane proovib Lõuna-Eestit Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kastid pole Indiast kadunud

3 min lugemist
India Katra külaelanikud istumas kahe üles poodud õe juures. Kolm meest, sealhulgas kaks politseinikku, vägistasid tüdrukud ja seejärel poosid nad üles. FOTO: AP/ Scanpix

Kast on uskliku hindu jaoks karma ja uuestisünni tagajärg. Inimene sünnib kas kõrgemasse või madalamasse kasti sedamööda, kuidas ta oma eelmises elus käitus. Head teod viivad uues elus kõrgemasse kasti.

Tellijale Tellijale

«Meid ei lubata kõrgemasse kasti kuuluvate inimeste kodudesse. Me oleme puutumatud. Kui meile antakse vett, siis see valatakse meile pihku, et vältida otsest kontakti.»

«Kas te olete kuulnud mõne kõrgemasse kasti kuuluva naise vägistamisest meie ühiskonnas? Me oleme vaesed ja võimetud. Seetõttu kõrgema kasti mehed meie naisi vägistavadki. Neil on raha ja võimu, nad pääsevad karistusest,» sõnab üks kohalik Daliti kasti kuuluv naine CNNile. «Ma soovin, et ma poleks Daliti naine. Me oleme suurim seksuaalse ja füüsilise vägivalla sihtgrupp siinses ühiskonnas,» lisab teine.

29.07.2016 01.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto