Sisukord
Eesti
Tänane leht
29.07.2016
Eesti Mälumäng Kaitseväelased lähevad Daeshi-vastasele missioonile (19) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne esikülg 2907 I osa Kohus ei lubanud Edgar Savisaart tagasi linnapea ametisse (1) Parvlaev Leiger tegi Marmara merel proovisõitu Muposse kandideerinud luuraja avaldas oma variidentiteedi (3) Uue Eesti brändi märksõna on «teerajaja» Peagi otsustatakse mobiilsete kiiruskaamerate kasutamine (1) Tallinna vetelpäästjad võtsid eile Pirita rannal mõõtu Kuu aja pärast üritab riigikogu presidendi ära valida Sester keeraks rahakraanid kinni (4) Majandus Eesti suhtub võlakirjade emiteerimisse leigelt Pool eurotsooni riigivõlakirjadest on negatiivse intressiga Välismaa Merkel lubas jääda truuks avatud uste poliitikale (1) Nigeeria pahalastest superkangelased Vahistamised ja vallandamised Türgis Välismaa lühiuudised 29.07 Boko Haramist on järele jäänud vaid kari bandiite Arvamus Peeter Langovitsi tagasivaade: Soome viisataotlejate järjekord (1) Mailis Repsi vastus Jaak Uibu pöördumisele: kolm sammu, mille presidendina astuksin (11) Postimees 1944. aastal: Moskva komisjon Normandias Andrus Karnau: milleks Tallinna Sadamale varulaev, kui neli uut alust on ehitamisel? (16) Juhtkiri: Clinton Trumpi vastu Neeme Korv: maailm ei lähe katki (2) Päeva karikatuur Jelena Skulskaja: mida õpetavad terroristid Kaire Uusen: kaks kavalat viisi liiklusraevu vähendada (3) Kultuur Ikka hoogsalt ja kirglikult – minu sõber Ervin Sport Spordi lühiuudised Täpsus ja maksimaalne kiirus Klavan kinnitas Kloppi tunnustavaid sõnu Vastuoluline reegel nr 40 võib olümpial suure jama kaela tuua (1) Tõstmine – pingeline heitlus lava taga ja võimsad sooritused Tartu Linnaujulas on kaks last sattunud uppumisohtu Annelinlastel tuleb Saare tiigi ääres ka edaspidi nina kirtsutada Vallandatud direktor: kooli ei võetud nägemispuudeta lapsi Viinauimas pidulised virutavad toole ja laudu. Kord viisid isegi prill-laua ära (1) Galerii: Jõgevatreff kogub hoogu Peetri turu tiigist ei tulnud lagedale midagi kriminaalset Teatri orkester teeb proove tantsulise muusikaga Muinasjutu abil matemaatika selgeks (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Muposse kandideerinud luuraja avaldas oma variidentiteedi

2 min lugemist
TLNPM09: TEABEAMET :TALLINN,EESTI, 25MAY12 Teabeameti maja rahumäel rp/FOTO RAIGO PAJULA/POSTIMEES FOTO: RAIGO PAJULA/PM/SCANPIX BALTICS

Munitsipaalpolitsei asejuhiks saada soovinud välisluuraja avaldas oma kandideerimistaotluses, millises avalikus riigiasutuses ja mis ametis ta luurajana töötas.

Tellijale Tellijale

«Meie konkursile registreerus 32 osalejat ja seal oli erineva taustaga inimesi,» ütles avaliku konkursiga endale asetäitjat otsinud mupo juht Raik Saart. «Seal oli politsei, piirivalve, vangla ja pääste taustaga inimesi. Ja siis taustu, millest täpsemalt rääkida ei saa.»

Kas Saart pidas viimase puhul silmas tema asejuhiks soovida saanud naist, kes esitles end CVs välisluurega tegeleva teabeameti endise töötajana, kelle ametlik kattevari oli välisministeeriumi lauaülem? Seda mupo juht ei kinnita: «Ma ei kommenteeri seda. Ja neid pabereid kellelegi näitama ka ei hakka.»

28.07.2016 30.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto