Sisukord
Arter
Postimees
06.08.2016
Eesti Mälumäng Nendelt mängudelt rekordeid ei tule Male Palju õnne Dilbert Horoskoop Klassiõde ja klassivend Sauelt Välismaa Tuski partei langes tema lahkumise järel Õllekannu abil vandenõu tõestajad ajasid keskealised mässama Trumpi Achilleuse kand (2) TVP pani Obamale suhu kiidulaulu Sõnaka Trumpi toetus hakkas vähenema (5) Arvamus Liis Kängsepp: kuidas mitte kirjutada Rio de Janeirost (2) Otsustada või mitte otsustada? (3) Juhtkiri: Trump tulistas seekord endale jalga (8) Trumpi Achilleuse kand (2) Rowlingu murtud lubadus (1) Kirglik ja empaatiline Päeva karikatuur Postimees 1912. aastal: Restaurant-automat, kus ka naesterahvad käivad Sport Kümmekond võimalust kruvib eestlaste ootusi Nurmsalu avas eestlaste jaoks olümpia: kümme silma võis minna närvide nahka, ikkagi olümpia Madis Kalvet: bussijuht, ära kihuta ja pea kinni! Venemaad esindab 271 sportlast Jamasid Rios jagub, oma osa said ka eestlased, kuid nüüd algab pidu Rio ilm võib sõudjatele karmi palet näidata Arter Vaikust! Võte! Rio de Janeiro vs London – olümpiaks valmis vabatahtliku pilgu läbi Teet Daaniel ujub Euroopast Aarfikasse Lauri Pedaja: olen kaardistanud oma elu kehale (3) Hübriidsõdalane. Hyundai Ioniq Peninuki-mehed ajavad asja suhkruta Näitus kultushelilooja elust Horoskoop Vanadus on varandus (2) Piip ja Tuut: naljategemise piir on seal, kus asub südametunnistus Üdini ehe Rondeel Päikeselised punutised püüavad pilku Ülevaade Rio olümpia kõige kasutumatest, tarbetumatest ja seega mõttetumatest aladest (18) Leena Lehtolainen: kõige keerulisem on kirjeldada vägivalda Naviäpid ehk Kuidas teha nutiseadmest naviseade Sauna tänava mõistatus Kapist välja: seksist valjult mõeldes Päikeselised punutised püüavad pilku Mets teeb lapse targaks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Naviäpid ehk Kuidas teha nutiseadmest naviseade

3 min lugemist
FOTO: Märt Varatu

Tänapäeva maailmas, kus on uue kooli põhiõigused ja -vajadused, nagu hetkega loodav telefoniside ja maakeraülene internet, muutuvad järjest iseenesestmõistetavamaks, on ju igati mõistlik eeldada, et taskusse torgatud nutiseadme kanda võib jätta ka muude aeg-ajalt vajaminevate seadmete töö. Näiteks navigatsiooniseadme oma.

Tellijale Tellijale

Lisaks telefonidesse eelistutatud naviprogrammidele leiab äpipoodidest kümnete kaupa aplikatsioone, mis lubavad autoaknale kinnitatava ning eraldiseisvana toimiva navigatsiooniseadme töö muretult ära teha. Ning neil on enamasti õigus. Tähele tuleb panna vaid seda, et enamik neist saab navigeerimisega hakkama vaid wifi- või mobiilinterneti levialas. Ning seda mahulistel põhjustel – täpsed kaardid on sedavõrd mahukad, et neid ei ole mõttekas nutiseadmete kõvaketastele või mälukaartidele laadida.

Niisiis, kui olete välismaale sõites otsustanud mobiilselt navigeerimise kasuks, tuleks sobiliku programmi allalaadimisel lähtuda sellest, et välja valitud aplikatsioon pakuks ka offline-kaarte.

05.08.2016 08.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto