Sisukord
Korvpall
Postimees
30.07.2016
Eesti Mälumäng Michali arvates tuleb asenduslaevad igal juhul võtta (11) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Punaste busside pealik Veel üks Padar Ruhnust kainerisse viidud poepidaja ütleb, et saatan sai temast jagu Viljandi folk paneb linna kultuurist kihama (1) Eesti kaevudes elavad nähtamatud vaenlased (1) Majandus Majanduse lühiuudised Punaste busside pealik Kiiremini? Kõrgemale? Kaugemale? (2) Välismaa 21. sajandi märter Välismaa lühiuudised 30.07 Alkohol lammutab India ühiskonda Möödub 50 aastat USA esimesest massitulistamisest Kastid pole Indiast kadunud Arvamus Postimees 1996. aastal: Edgar Savisaar ei ole kättemaksuhimuline Veel üks Padar Punaste busside pealik Õiglane marionett 21. sajandi märter Päeva karikatuur Evelyn Kaldoja: praktiline variant (2) Juhtkiri: Eesti vaadatuna läbi statistikaprisma Sport Õiglane marionett Vehklemine - duellide keelamisest Eesti medalimasinani Igivana küsimus – kes vastutab korvpallinoorte kehvade tulemuste eest? (1) Kalju tõestas, et neil on kordusmängus võimalus Arter Ideaalmehe valem Restoranid julgetele Vene sõjalaeva saladus ehk laevahukk Kadrioru rannas (3) Klaas veini korki eemaldamata ehk Lõpeta joomine, hakka maitsma Nii me elasime. Kas mäletate? Eesti kunsti esirebel Sandra Jõgeva: keegi pole mulle maksnud selle eest, et ma käituks korralikult! (4) Aja märk: festivalilavad on vallutanud DJd Anu Saagim: tee tööd ilusalt Klassikat Postitee äärest Personaaltreener «Miss Kõhulihas» (3) Geopeitusest Pokemonideni – USA sõjavägi tõi rahva tänavatele mängima Ketsid nurka – aitab küll. Mis põhjusel? «Kui meist kuulda pole, siis on töö hästi tehtud!» Prantslane proovib Lõuna-Eestit Meelelahutus Koomiks Sudoku

Igivana küsimus – kes vastutab korvpallinoorte kehvade tulemuste eest?

2 min lugemist
Audentese korvpallimeeskond. FOTO: Rein Säinas

Eesti korvpallikoondise lähima järelkasvu, U20 meeskonna EMi nadi esitus – mäletatavasti lepiti nädal tagasi lõppenud B-divisjoni turniiril tagantpoolt kolmanda kohaga – on tekitanud kodustes korvpalliringkondades väikese tormi. Leidub neid, kes teevad selle valguses vähemalt sõnades kogu noortesüsteemi pihuks ja põrmuks, samas jääb alaliidu juhtide ja koondise peatreeneri Indrek Visnapuu jutust mulje, et tegelikult pole lahti midagi hullu.

Tellijale Tellijale

«Võib-olla on tõesti jäänud kuvand, nagu me suhtuksime U20 koondise tulemustesse kergekäeliselt. Tegelikul see pole nii – teeme sellest oma järeldused,» kinnitas korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi. «Samas ei saa võtta asju nii primitiivselt, et paneme võrdusmärgi U20 koondise tulemuse ja Audentese vahele.»

Just Audenteses toimuvat peetakse üheks noorsooklassi korvpallurite probleemide allikaks. Lõppenud hooajal osales Audentes Eesti meistriliigas ja kaotas kõik 32 kohtumist. Aasta varem saadi terve hooaja peale üks võit. Seega pole ime, et U20 koondise mängijad ja treenerid vihjasid sellele, et nad ei oska pingelises mängu lõpus võidulahendusi leida.

«Kes on vastutav selle eest, et Audentes mängib meistriliigas?» küsis endine Eesti koondise peatreener ning aastaid ka Audenteses poisse juhendanud Üllar Kerde.

29.07.2016 01.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto