Sisukord
Korvpall
Tänane leht
02.08.2016
Eesti Savisaare kaitsjate õlekõrs (13) Poolikuks jäänud kodutee (1) Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Kes on Jaan Piim? Horoskoop Brüssel ei löö pead sassi (1) Varastatud traktor sõitis Suislepast Läti poole 0208esikülg osa I Paljassaare varjupaik hakkab lõpuks tegelema ka koertega Pärnumaal õitseb haruldane «Kolhoositar» Eesti tööstustoodang kidub odava nafta tõttu Euroopa Kohus vaeb suhkrutrahvi tagastamist septembris Majandus Rahaasjad korda: raskustesse sattudes pole mõtet riiki kirudes paremaid aegu oodata Naisinvestorite eestkõneleja: keegi pole veel kahetsenud rahaasjade korda saamist Välismaa Rahu Süürias pole näha (4) Arvamus Martin Kutti: ebapopulaarsed valikud Postimees 1931. aastal: ingerlaste vintsutused kestavad Juhtkiri: Kremli riugas Aleppos (6) Päeva karikatuur Leida Rammo: teeme Eestist kõrgkultuuri meka (1) Jüri Raidla: presidendi peamine mure – Euroopa Liidu saatus (9) Lugejakiri: Eesti Rahva muuseum ei võrdu õllekappade ja käpikutega (1) Olev Remsu: sportlik isevalitseja Putin kasutab isegi dopinguskandaali enesereklaamiks (1) Sport Flora tümitas veenvalt Levadiat Sõber: seekord saab näha teistsugust Tarvast (1) Kettaheide – antiiksest spordialast Eesti medalialaks Eile koorisin sibulaid, homme jooksen olümpial (1) Peter Sagani värbamine avab Saksa jalgrattaklubile uue ukse Tallinn Paljassaare varjupaik hakkab lõpuks tegelema ka koertega Tarbija Kõigi aegade suurim elurikkuse uuring näitab ohtu inimkonnale (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sõber: seekord saab näha teistsugust Tarvast

2 min lugemist
Andres Sõber FOTO: Mihkel Maripuu

KORVPALL. Rakvere Tarva korvpallimeeskonna juhil ja peatreeneril Andres Sõbral oli eile põhjust imestada. Eesti spordimeedias kirjutati, et Rahvusvahelise Korvpalliliidu arbitraažikohtu otsusega, tuleb Tarval maksta lätlasele Kaspars Ciprussile 22 100 eurot. Kõik on iseenesest õige, ent tegemist on juba talve lõpus langetatud otsusega ning tänaseks on Sõbra sõnul võlg kolmandiku jagu väiksem. 

Tellijale Tellijale

«Oleme sellest summast juba seitse või kaheksa tuhat eurot ära maksnud,» rääkis Sõber. «Selles suhtes on kõik kontrolli all ja maksame talle ka ülejäänud osa. Eks see oli meie viga, kuid teha pole midagi.» Sõbrale valmistas aga tuska see, et klubi on sattunud vana uudise uuesti ilmutamise pärast põhjendamatult halba valgusesse.

Sõber kinnitas, et vaatamata raskustele jätkab ta uueks hooajaks Tarva koosseisu komplekteerimist. Samas tegeletakse järjekindlalt ka eelmiste aastatega tekkinud võlgade kustutamisega. Vastavalt kokkulepitud maksegraafikule kantakse iga kuu teatud summa maksuameti kontole, suvekuude jooksul said õiendatud ka möödunud hooaja alguses Tarvas mänginud serblaste ees tekkinud kohustused.

01.08.2016 03.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto