Sisukord
Majandus
Postimees
05.08.2016
Eesti Kelmid võtsid kodututelt viimsegi pisku (1) Kas kinnisvaraarendaja ostis vanaproua ära? (8) Male Mälumäng Dilbert Palju õnne Horoskoop Põrkusime kellegi tahtmise vastu Aviesi lahkumise järel on reisijate arv kahanenud Majandus Aviesi lahkumise järel on reisijate arv kahanenud Odavat tööjõudu kasutada lubav seaduseauk lapitakse Töötajate lähetamine tekitab ELis vaidlusi Graafikus, aga hapnikuvaene ja õõtsuv lend Välismaa Türgi sõdurite saatus sõltub Kreekast Türgi hoiab Euroopat ärevil Arvamus Nina L. Hruštšova: kas Putin tahab tõesti Trumpi presidendiks? (4) Türgi suursaadiku vastulause Rait Marustele: süüdistate meid alusetult (8) Kaire Uusen: Lõuna-Eesti teeb Tallinnale ära (4) Henrik Roonemaa: Twitter tegi Trumpi, aga ei pea selle pärast kannatama Postimees 1924. aastal: viletsad palgaolud nõukogude Venes Päeva karikatuur Urve Eslas: kuulake hulle, enne kui rahvas hulle kuulama hakkab (25) Juhtkiri: skandaalid tulevad ja lähevad, ideaalid jäävad (1) Peeter Langovitsi tagasivaade: ESTO 96 – eestlaste kojutulekupäevad (2) Kultuur Nihilistid ilmusid kinno teie lähedal Sport Spordi lühiuudised Kalju võitles, kuid jäi Osmanlisporile kindlalt alla Kõike rahulikult võtvad sõudjad ja debüüdiärevuses vehklejad Heiki Nabi: ma ei taha olla maadleja, kel pole tugevusi Brasiillased koduolümpial – alati jalgpall ja lootused paremale elule Peensusteni selge rada, mis võib anda Taaramäele ja Kangertile võimaluse Tarbija Rio rikkalik teejuht seiklejale Tartu Uus duo salvestas mängurõõmu plaadile Festival paneb Emajõe kaheks päevaks kihama Ametlik mõõtmine näitab Verevi suplusvett troopiliselt soojana (1) Priit Pullerits: rahata Riosse Intsikurmu festival toidab hinge ja ihu Raatuse tänava uppuva maja projekt enam läbi ei läheks Suure helilooja looming kõlab väikeses kirikus ERMi uue maja ümbrus tuleb roosiline (1) Rein Randlane – Eesti karate teerajaja (1) Uhked märad hullutavad rahulikku ruuna Rõõm väikestest asjadest, mängust ja sõprusest Meelelahutus Koomiks Sudoku

Graafikus, aga hapnikuvaene ja õõtsuv lend

2 min lugemist
Transaviabaltika lennuk. FOTO: Eero Vabamägi

Kuigi juuni lõpus mandri ja saarte vahel lennuliiklust alustanud Transaviabaltika on väljumiste statistikat vaadates alustanud ilma suuremate viperusteta, võib lend nende 19-kohalises lennukis olla üsna ebameeldiv kogemus.

Tellijale Tellijale

Teisipäeva hommik, kell on seitse. Tallinna lennujaamast asub Kärdla poole teele Transaviabaltika pooltühi lennuk. Õhkutõus on õigel ajal. Lennuk on väike, kuid mitte kitsas – istekoha juures on jalgadele piisavalt ruumi.

Kärdlas lennukist maha saamisega on aga tükk tegemist, sest lennukitrepile astumise asemel tuleb õhusõidukist väljuda mööda mõneastmelist kaldtreppi, ja kuna see ei ulatu päris maapinnani, on asenduslüliks maa ja trepi vahele asetatud metallpink. Üks reisija komistab, aga vähemalt oleme graafikus ning lennukil olnud peaminister Taavi Rõivas jõuab kokkulepitud kohtumistele õigel ajal.

04.08.2016 06.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto