Sisukord
Eesti
Postimees
05.08.2016
Eesti Kelmid võtsid kodututelt viimsegi pisku (1) Kas kinnisvaraarendaja ostis vanaproua ära? (8) Male Mälumäng Dilbert Palju õnne Horoskoop Põrkusime kellegi tahtmise vastu Aviesi lahkumise järel on reisijate arv kahanenud Majandus Aviesi lahkumise järel on reisijate arv kahanenud Odavat tööjõudu kasutada lubav seaduseauk lapitakse Töötajate lähetamine tekitab ELis vaidlusi Graafikus, aga hapnikuvaene ja õõtsuv lend (2) Välismaa Türgi sõdurite saatus sõltub Kreekast Türgi hoiab Euroopat ärevil Arvamus Nina L. Hruštšova: kas Putin tahab tõesti Trumpi presidendiks? (4) Türgi suursaadiku vastulause Rait Marustele: süüdistate meid alusetult (8) Kaire Uusen: Lõuna-Eesti teeb Tallinnale ära (4) Henrik Roonemaa: Twitter tegi Trumpi, aga ei pea selle pärast kannatama Postimees 1924. aastal: viletsad palgaolud nõukogude Venes Päeva karikatuur Urve Eslas: kuulake hulle, enne kui rahvas hulle kuulama hakkab (25) Juhtkiri: skandaalid tulevad ja lähevad, ideaalid jäävad (1) Peeter Langovitsi tagasivaade: ESTO 96 – eestlaste kojutulekupäevad (2) Kultuur Nihilistid ilmusid kinno teie lähedal Sport Spordi lühiuudised Kalju võitles, kuid jäi Osmanlisporile kindlalt alla Kõike rahulikult võtvad sõudjad ja debüüdiärevuses vehklejad Heiki Nabi: ma ei taha olla maadleja, kel pole tugevusi Brasiillased koduolümpial – alati jalgpall ja lootused paremale elule Peensusteni selge rada, mis võib anda Taaramäele ja Kangertile võimaluse Tarbija Rio rikkalik teejuht seiklejale Tartu Kvartali sodija tegutseb praegu veel edasi Jõgeva- ja Tartumaal tohib küttida tosin karu Uus duo salvestas mängurõõmu plaadile Festival paneb Emajõe kaheks päevaks kihama Ametlik mõõtmine näitab Verevi suplusvett troopiliselt soojana (1) Priit Pullerits: rahata Riosse Intsikurmu festival toidab hinge ja ihu Raatuse tänava uppuva maja projekt enam läbi ei läheks Suure helilooja looming kõlab väikeses kirikus ERMi uue maja ümbrus tuleb roosiline (1) Rein Randlane – Eesti karate teerajaja Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Põrkusime kellegi tahtmise vastu

1 min lugemist

Naabermaja omaniku Ester Palmiga kohtumistel oli mul temaga kena kontakt ja iga kohtumise lõpus oli tunne, et jõuame lahenduseni. Teiste naabritega saime kompensatsioonide osas kokkuleppele ja Ester Palm oli ainuke, kellega selleni ei jõudnud.

Tellijale

Pakkusime talle väga erinevaid variante. Nii korterite väljaostmist kui kompenseerimist väga ulatuslikus mahus. Tal oli mure, et ehituse käigus saab maja fassaad kuidagi kannatada, millest olid City Plaza ehituse ajast mõned märgid juba olemas. Need kaardistati, tehti analüüsid, et midagi ei juhtuks. Ja kui peaks juhtuma, siis garantiid, kuidas kompenseerida. Kuni selleni välja, et arutasime Ester Palmi esindajaga, kuidas tema majale võiks korruseid peale ehitada ja kuidas seal abistada. Ka kogu fassaadi värskendamisest oli juttu.

Mulle tundub tagantjärele, et need läbirääkimised olid lihtsalt aja pikendamine. Kõik asjad Ester Palm vaidlustas – kokku oli 17 erinevat avaldust. Need olid suunatud Tallinna volikogu ja linnaplaneerimise ameti vastu ja meie olime kolmas osapool. Kõik peatas lõpuks Archimedese otsus meilt lubatud raha ära võtta.

04.08.2016 06.08.2016
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto