Sisukord
Arvamus
Postimees
06.08.2016
Eesti Mälumäng Nendelt mängudelt rekordeid ei tule Male Palju õnne Dilbert Horoskoop Klassiõde ja klassivend Sauelt Välismaa Tuski partei langes tema lahkumise järel Õllekannu abil vandenõu tõestajad ajasid keskealised mässama Trumpi Achilleuse kand (2) TVP pani Obamale suhu kiidulaulu Sõnaka Trumpi toetus hakkas vähenema (5) Arvamus Liis Kängsepp: kuidas mitte kirjutada Rio de Janeirost (2) Otsustada või mitte otsustada? (3) Juhtkiri: Trump tulistas seekord endale jalga (8) Trumpi Achilleuse kand (2) Rowlingu murtud lubadus (1) Kirglik ja empaatiline Päeva karikatuur Postimees 1912. aastal: Restaurant-automat, kus ka naesterahvad käivad Sport Kümmekond võimalust kruvib eestlaste ootusi Nurmsalu avas eestlaste jaoks olümpia: kümme silma võis minna närvide nahka, ikkagi olümpia Madis Kalvet: bussijuht, ära kihuta ja pea kinni! Venemaad esindab 271 sportlast Jamasid Rios jagub, oma osa said ka eestlased, kuid nüüd algab pidu Rio ilm võib sõudjatele karmi palet näidata Arter Vaikust! Võte! Rio de Janeiro vs London – olümpiaks valmis vabatahtliku pilgu läbi Teet Daaniel ujub Euroopast Aarfikasse Lauri Pedaja: olen kaardistanud oma elu kehale (3) Hübriidsõdalane. Hyundai Ioniq Peninuki-mehed ajavad asja suhkruta Näitus kultushelilooja elust Horoskoop Vanadus on varandus (2) Piip ja Tuut: naljategemise piir on seal, kus asub südametunnistus Üdini ehe Rondeel Päikeselised punutised püüavad pilku Ülevaade Rio olümpia kõige kasutumatest, tarbetumatest ja seega mõttetumatest aladest (18) Leena Lehtolainen: kõige keerulisem on kirjeldada vägivalda Naviäpid ehk Kuidas teha nutiseadmest naviseade Sauna tänava mõistatus Kapist välja: seksist valjult mõeldes Päikeselised punutised püüavad pilku Mets teeb lapse targaks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rowlingu murtud lubadus

1 min lugemist
J.K. Rowling FOTO: SCANPIX

Kui Harry Potteri saaga seitsmes raamat pea kümme aastat tagasi valmis sai, teatas J. K. Rowling, et rohkem võluripoisi raamatuid ei tule. See-kelle-nime-ei-tohi-nimetada ehk Lord Voldemort oli alistatud. Poiss, kes jäi ellu, ehk Harry Potter jäigi ellu. Armastus oli võitnud kurjuse. Lugu oli saanud õnneliku lõpu.

Rowling aga ei pidanud oma lubadust ja eelmisel nädalavahetusel jõudis poelettidele sarja kaheksas raamat «Harry Potter ja neetud laps». Aeg on seal läinud edasi pea 20 aastat – Harryst on saanud natuke torssis keskealine mees, kellel on kolm last. Ühesõnaga, päris veider värk.

Rowling lubas, et nüüd on päriselt kõik. Loodetavasti peab ta vähemalt teisel korral oma lubadusest kinni. Järge, kus Harry Potter möllab vanadekodus, ei ole ju kellelgi vaja. Juba kaheksas raamat oli ausalt öeldes viga.

Seotud lood
05.08.2016 08.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto