Sisukord
Arvamus
Postimees
06.08.2016
Eesti Mälumäng Nendelt mängudelt rekordeid ei tule Male Palju õnne Dilbert Horoskoop Klassiõde ja klassivend Sauelt Välismaa Tuski partei langes tema lahkumise järel Õllekannu abil vandenõu tõestajad ajasid keskealised mässama Trumpi Achilleuse kand (2) TVP pani Obamale suhu kiidulaulu Sõnaka Trumpi toetus hakkas vähenema (5) Arvamus Liis Kängsepp: kuidas mitte kirjutada Rio de Janeirost (2) Otsustada või mitte otsustada? (3) Juhtkiri: Trump tulistas seekord endale jalga (8) Trumpi Achilleuse kand (2) Rowlingu murtud lubadus (1) Kirglik ja empaatiline Päeva karikatuur Postimees 1912. aastal: Restaurant-automat, kus ka naesterahvad käivad Sport Kümmekond võimalust kruvib eestlaste ootusi Nurmsalu avas eestlaste jaoks olümpia: kümme silma võis minna närvide nahka, ikkagi olümpia Madis Kalvet: bussijuht, ära kihuta ja pea kinni! Venemaad esindab 271 sportlast Jamasid Rios jagub, oma osa said ka eestlased, kuid nüüd algab pidu Rio ilm võib sõudjatele karmi palet näidata Arter Vaikust! Võte! Rio de Janeiro vs London – olümpiaks valmis vabatahtliku pilgu läbi Teet Daaniel ujub Euroopast Aarfikasse Lauri Pedaja: olen kaardistanud oma elu kehale (3) Hübriidsõdalane. Hyundai Ioniq Peninuki-mehed ajavad asja suhkruta Näitus kultushelilooja elust Horoskoop Vanadus on varandus (2) Piip ja Tuut: naljategemise piir on seal, kus asub südametunnistus Üdini ehe Rondeel Päikeselised punutised püüavad pilku Ülevaade Rio olümpia kõige kasutumatest, tarbetumatest ja seega mõttetumatest aladest (18) Leena Lehtolainen: kõige keerulisem on kirjeldada vägivalda Naviäpid ehk Kuidas teha nutiseadmest naviseade Sauna tänava mõistatus Kapist välja: seksist valjult mõeldes Päikeselised punutised püüavad pilku Mets teeb lapse targaks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kirglik ja empaatiline

1 min lugemist
Väino Koorberg FOTO: Tiina Kõrtsini / Õhtuleht

Kui Väino Koorberg 16 aastat tagasi Õhtulehte tööle tuli, olin mina seal juba ees, aga – häbi öelda – polnud kuulnudki, et tegu on Liivimaa uhkeima tabloidi legendaarse peatoimetajaga.

Asjalik, naeratus suul ­– mida muud saakski ühelt ülemuselt soovida! Ja üsna pea läks ajaleht tema nägu. Kümme aastat tagasi oli Õhtuleht oma ligi 70 000-eksemplarise megatiraažiga selgelt Eesti suurim päevaleht, lugejate arv küündis 300 000ni. Väintsil, nagu sõbrad teda kutsusid, õnnestus enda ümber koondada uskumatu kamp mõttekaaslasi – vähesed teavad, et tegutses lausa Õhtulehe bänd, kus Koorberg sõrmitses klahvpille.

Ei tea, miks ta nüüd ametist lahkus. Võib-olla tahtis ise, võib-olla mitte. Aga olgu kuidas on, tööta andekas ja empaatiline inimene ei jää. Ma ei tea ühtki teist peatoimetajat, kes tuleb hommikul tööle esimesena ja lahkub õhtul viimasena.

Seotud lood
05.08.2016 08.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto