Sisukord
Välismaa
Postimees
06.08.2016
Eesti Mälumäng Nendelt mängudelt rekordeid ei tule Male Palju õnne Dilbert Horoskoop Klassiõde ja klassivend Sauelt Välismaa Tuski partei langes tema lahkumise järel Õllekannu abil vandenõu tõestajad ajasid keskealised mässama Trumpi Achilleuse kand (2) TVP pani Obamale suhu kiidulaulu Sõnaka Trumpi toetus hakkas vähenema (5) Arvamus Liis Kängsepp: kuidas mitte kirjutada Rio de Janeirost (2) Otsustada või mitte otsustada? (3) Juhtkiri: Trump tulistas seekord endale jalga (8) Trumpi Achilleuse kand (2) Rowlingu murtud lubadus (1) Kirglik ja empaatiline Päeva karikatuur Postimees 1912. aastal: Restaurant-automat, kus ka naesterahvad käivad Sport Kümmekond võimalust kruvib eestlaste ootusi Nurmsalu avas eestlaste jaoks olümpia: kümme silma võis minna närvide nahka, ikkagi olümpia Madis Kalvet: bussijuht, ära kihuta ja pea kinni! Venemaad esindab 271 sportlast Jamasid Rios jagub, oma osa said ka eestlased, kuid nüüd algab pidu Rio ilm võib sõudjatele karmi palet näidata Arter Teet Daaniel ujub Euroopast Aarfikasse Lauri Pedaja: olen kaardistanud oma elu kehale (3) Kapist välja: seksist valjult mõeldes Peninuki-mehed ajavad asja suhkruta Näitus kultushelilooja elust Naviäpid ehk Kuidas teha nutiseadmest naviseade Vanadus on varandus (2) Piip ja Tuut: naljategemise piir on seal, kus asub südametunnistus Üdini ehe Rondeel Päikeselised punutised püüavad pilku Ülevaade Rio olümpia kõige kasutumatest, tarbetumatest ja seega mõttetumatest aladest (19) Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Sõnaka Trumpi toetus hakkas vähenema

2 min lugemist
Donald Trump ja Hillary Clinton. FOTO: AP/Scanpix

Valimistel on Clintoni edumaa Trumpi ees kasvanud 6,7 protsendini. Clinton edestab Trumpi ka võtmeosariikideks peetavates Pennsylvanias, Floridas ja napilt Ohios.

Tellijale

Kui vabariiklaste juulikuise parteikongressi järel avaldatud mitmetes arvamusuuringutes tõusis suurkogul ametlikult Ühendriikide presidendikandidaadiks nimetatud Trump oma demokraadist rivaalist Clintonist mõne protsendiga ette, siis pärast hiljutisi vastuolulisi avaldusi on Trumpi toetus Clintoni omaga võrreldes vähenenud.

Sel nädalal läbi viidud kahe uuringu tulemuste järgi on Clintoni edumaa vähem kui sada päeva enne valimisi Trumpi ees 9 kuni 15 protsenti, mahtudes selgelt küsitluste veamarginaali sisse. Siiski näitavad küsitlused nende valijate suurt hulka, kes pole oma otsust veel langetanud või ei toeta kumbagi kandidaati.

05.08.2016 08.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto