Sisukord
Sport
Postimees
06.08.2016
Eesti Mälumäng Nendelt mängudelt rekordeid ei tule Male Palju õnne Dilbert Horoskoop Klassiõde ja klassivend Sauelt Välismaa Tuski partei langes tema lahkumise järel Õllekannu abil vandenõu tõestajad ajasid keskealised mässama Trumpi Achilleuse kand (2) TVP pani Obamale suhu kiidulaulu Sõnaka Trumpi toetus hakkas vähenema (5) Arvamus Liis Kängsepp: kuidas mitte kirjutada Rio de Janeirost (2) Otsustada või mitte otsustada? (3) Juhtkiri: Trump tulistas seekord endale jalga (8) Trumpi Achilleuse kand (2) Rowlingu murtud lubadus (1) Kirglik ja empaatiline Päeva karikatuur Postimees 1912. aastal: Restaurant-automat, kus ka naesterahvad käivad Sport Kümmekond võimalust kruvib eestlaste ootusi Nurmsalu avas eestlaste jaoks olümpia: kümme silma võis minna närvide nahka, ikkagi olümpia Madis Kalvet: bussijuht, ära kihuta ja pea kinni! Venemaad esindab 271 sportlast Jamasid Rios jagub, oma osa said ka eestlased, kuid nüüd algab pidu Rio ilm võib sõudjatele karmi palet näidata Arter Vaikust! Võte! Rio de Janeiro vs London – olümpiaks valmis vabatahtliku pilgu läbi Teet Daaniel ujub Euroopast Aarfikasse Lauri Pedaja: olen kaardistanud oma elu kehale (3) Hübriidsõdalane. Hyundai Ioniq Peninuki-mehed ajavad asja suhkruta Näitus kultushelilooja elust Horoskoop Vanadus on varandus (2) Piip ja Tuut: naljategemise piir on seal, kus asub südametunnistus Üdini ehe Rondeel Päikeselised punutised püüavad pilku Ülevaade Rio olümpia kõige kasutumatest, tarbetumatest ja seega mõttetumatest aladest (18) Leena Lehtolainen: kõige keerulisem on kirjeldada vägivalda Naviäpid ehk Kuidas teha nutiseadmest naviseade Sauna tänava mõistatus Kapist välja: seksist valjult mõeldes Päikeselised punutised püüavad pilku Mets teeb lapse targaks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Venemaad esindab 271 sportlast

1 min lugemist

RIO OLÜMPIAMÄNGUD. Rio olümpial võib võistelda 271 Venemaa sportlast, teatas Rahvusvaheline Olümpiakomitee (ROK) neljapäeva õhtul tehtud lõplikus otsuses. See on enam kui kaks kolmandikku nende algselt ROKile esitatud nimekirjast (389), hoolimata Maailma Antidopinguagentuuri (WADA) rakendatud keelust dopinguskandaalide tõttu.

Tellijale Tellijale

Venemaa olümpiakomitee president Aleksandr Žukov sõnas, et tema riigi sportlased on kõige puhtamad, kes Rios üles astuvad. «Venemaa olümpiakoondis on kogenud olümpia eel kõige karmimat kontrolli, sest nad pidid läbima mitmekordsete proovide ja järelevaatuste kadalipu,» rääkis Žukov. «Kõige selle tipuks on Vene atleedid sunnitud läbima ka lisakatsed, mis toimuvad Rio de Janeiro olümpiakülas. Seetõttu on Venemaa koondis Rios kõige puhtam,» lisas ta.

ROKi otsusega ei jäänud rahule aga Spordiarbitraažikohus (CAS), kuna võistlema võivad pääseda ka dopingut tarvitanud sportlased. Paljusid häirib, et näiteks dopingupatustajatest sõudjad Anastasia Karabelšikova ja Ivan Podšvalov on edasikaebamistes CASile saavutanud osaliselt edu.

05.08.2016 08.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto