Sisukord
Sport
Postimees
08.08.2016
Eesti Mälumäng Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Liiklusõnnetustes andsid tooni joobes juhid Enamik ametiautodest seisab niisama Mozart helises Lõuna-Eesti järvede vahel Palts ehitaks Reidi tee maa alla Bluusist läbi autojuhi silmade eesti lühiuudised esikülg 0808 Allar Jõks: Eesti president peab tegelema rohkem Eestiga (22) Koolitüdruk uuendab hobi korras jalgrattaid (1) Majandus Maardu linn teeb kasiinoinvestoriga kopsaka veetehingu Välismaa Vägivald ja univorm: veidrad lood Ungari piiril (13) Arvamus Ilmar Tomusk: miks ma tahaksin olla nähtamatu? Iiri minister: meile elutähtis Euroopa Liit (5) Ahto Lobjakas: Trump ja Eesti julgeoleku pankrot (3) Marti Aavik: Trump ja Soome (3) Postimees 1936. aastal: olümpia tähesõitjad tsiklitel Juhtkiri: võitlus hoiakute nimel pole võimatu missioon (2) Päeva karikatuur Jarmo Mäkelä: Soome julgeolekust avalikult ja suletud uste taga Sport Rekordit jahtinud Romanjuk suutis tippsaavutust korrata Novosjolov: püüan võtta asju pingevabamalt Eesti lipp lehvis uljalt Spordi lühiuudised Peep Pahv: hirmujutud, tegelikkus ja peo küsitav mõte Olümpiablogi: Miks teeb bussijuht sõidu ajal ukse lahti? Ikka naiste vaatamiseks! Eesti ilm kauges ja «talvises» Brasiilias Kahasse täidetud eesmärk ja kaastunne Eesti sportlastele Vehklemisnaised ei saanud isu täis (1) Olümpiasportlase argipäev: rõõm, valu, pisarad ja «ausad eksimused» Korvpallikoondis tegi töö ära, aga suurem katsumus on ees Tarbija Asfaldiauku saab parandada kui hammast (1) Tartu Linnapiirile lisandub tankla Paadimehed võtsid linnas võimu Viljasaaki ei saa põllult kätte Teeremont Tartumaal: pigi voolas kraavidesse ja looduskaitsealale Koolid ja lasteaiad saavad miljonite toel viisakamaks Tartu lillepeenraist paistab tänavu sära, suursugusust ja uut hoogu Uus suund: jumalateenistus kohvikus või ööklubis Koosa külasaunast võib paljalt järve lipata jälle hilissügisel Ühe Karlova kassi mälestuseks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Olümpiablogi: Miks teeb bussijuht sõidu ajal ukse lahti? Ikka naiste vaatamiseks!

1 min lugemist
Veemõnude nautimine Copacabanal. FOTO: SCANPIX

Kõige veidramad asjad juhtuvad Rios ikka bussis, mis toob ajakirjanikke sõudjate võistluspaigast Rodrigo de Freitase laguunilt ehk Lagoa staadionil Copacabana hotellidesse. Nagu eelmises sissekandes kirjeldatud sõidu ajal oli ka seekord bussis kaks reisijat, kuid nüüd oli siinkirjutaja saatusekaaslaseks üks inglannast vabakutseline ajakirjanik.

Tellijale Tellijale

Esialgu oli meil pärast Eesti neljapaadi suurepärast etteastet laupäevases eelsõidus plaan minna olümpiapargis paiknevasse korvpallihalli USA-Hiina meeskonna vastasseisu vaatama, ent päevane jalgrattavõistlus oli Rio liikluse nii umbe ajanud, et olümpiapargi poole oli sama hästi kui võimatu liikuda. Nii tuligi alustada hoopis koduteed, mis andis lõpuks taas uudse bussisõidukogemuse.

Kui eelmine sõit samas suunas kulges kihutades, siis sel korral tehti hoolikalt pause. Kuna oli laupäev, ilm ilus ja sooja üle 30 kraadi, oli Copacabana rand paksult inimesi täis.

06.08.2016 09.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto