Sisukord
Arhiiv
Tänane leht
08.08.2016
Eesti Mälumäng Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Liiklusõnnetustes andsid tooni joobes juhid Enamik ametiautodest seisab niisama Mozart helises Lõuna-Eesti järvede vahel Palts ehitaks Reidi tee maa alla Bluusist läbi autojuhi silmade eesti lühiuudised esikülg 0808 Allar Jõks: Eesti president peab tegelema rohkem Eestiga (22) Koolitüdruk uuendab hobi korras jalgrattaid (1) Majandus Maardu linn teeb kasiinoinvestoriga kopsaka veetehingu Välismaa Vägivald ja univorm: veidrad lood Ungari piiril (13) Arvamus Ilmar Tomusk: miks ma tahaksin olla nähtamatu? Iiri minister: meile elutähtis Euroopa Liit (5) Ahto Lobjakas: Trump ja Eesti julgeoleku pankrot (3) Marti Aavik: Trump ja Soome (3) Postimees 1936. aastal: olümpia tähesõitjad tsiklitel Juhtkiri: võitlus hoiakute nimel pole võimatu missioon (2) Päeva karikatuur Jarmo Mäkelä: Soome julgeolekust avalikult ja suletud uste taga Sport Rekordit jahtinud Romanjuk suutis tippsaavutust korrata Novosjolov: püüan võtta asju pingevabamalt Eesti lipp lehvis uljalt Spordi lühiuudised Peep Pahv: hirmujutud, tegelikkus ja peo küsitav mõte Olümpiablogi: Miks teeb bussijuht sõidu ajal ukse lahti? Ikka naiste vaatamiseks! Eesti ilm kauges ja «talvises» Brasiilias Kahasse täidetud eesmärk ja kaastunne Eesti sportlastele Vehklemisnaised ei saanud isu täis (1) Olümpiasportlase argipäev: rõõm, valu, pisarad ja «ausad eksimused» Korvpallikoondis tegi töö ära, aga suurem katsumus on ees Tarbija Asfaldiauku saab parandada kui hammast (1) Tartu Linnapiirile lisandub tankla Paadimehed võtsid linnas võimu Viljasaaki ei saa põllult kätte Teeremont Tartumaal: pigi voolas kraavidesse ja looduskaitsealale Koolid ja lasteaiad saavad miljonite toel viisakamaks Tartu lillepeenraist paistab tänavu sära, suursugusust ja uut hoogu Uus suund: jumalateenistus kohvikus või ööklubis Koosa külasaunast võib paljalt järve lipata jälle hilissügisel Ühe Karlova kassi mälestuseks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Olümpiasportlase argipäev: rõõm, valu, pisarad ja «ausad eksimused»

2 min lugemist
Valus luumurd lõpetas Samir Ait Saidi etteaste Rios. FOTO: SCANPIX

Suveolümpiamängudele sõidab üle maailma kokku enam kui 10 000 sportlast ja seega on loomulik, et kõigile ei jagu võitja ausära. Siiski jagub peaaegu kõigile alati midagi. 

Tellijale Tellijale

Nii peavadki väga paljud olümpialt lahkuma pettunult või mõni halvemal juhul koguni vigastusega. Võimaluse korral suudetakse enda elu aga lihtsalt põnevaks teha.

Postimees heitis pilgu olümpiamelusse ja tegi ülevaate esimestel päevadel sportlastega juhtunust. 

Sohva ründab?

Eri veealadega tundub Rios probleeme olevat. Kui sõudjate/aerutajate ja purjetajate võistluspaiga vett on kritiseeritud, siis nüüd on läinud lahti kummaline kuulujutt ka kärestikuslaalomi areeni kohta.

Sky Sportsi ajakirjanik Paul Kelso teatas, et üks sportlane olevat võistluspaigas oma süstaga ümber läinud, kuna sõitis otsa vee all teda varitsenud sohvale. Ametlikku kinnitust vahejuhtum ei saanud, kuid rahvusvahelise meedia teatel oli see korraldajate jaoks ikkagi korralik äratuskell ja kohe alustati ka uurimist.

06.08.2016 09.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto