Spordi lühiuudised

Loole Kanadas 33. koht

Kanadas Mont-Sainte-Annes peetud maastikurataste MK-sarja viiendal etapil sai Martin Loo 33. koha. Etapi võitis prantslane Julien Absalon ajaga 1.29,37. Teisele kohale jäi prantslane Victor Koretzky ajaga 1.30,21. Kolmandale kohale platseerus šveitslane Mathias Fluckiger ajaga 1.30,29. Loo kaotas võitjale seitse minutit ja 23 sekundit. Järgmisel pühapäeval osaleb Loo USAs toimuval võidusõidul.

Tellijale Tellijale

Märtin tuleb rajale

Pärast veidi rohkem kui kahekuulist pausi jätkuvad Eesti autoralli Eesti meistrivõistlused. Lõuna-Eesti ralli sõidetakse 12.–13. augustil Võrumaa teedel. Üle nelja aasta sõidetavatele kiiretele kruusateedele on teiste hulgas startimas ka Eesti läbi aegade parim rallisõitja Markko Märtin. Viis MM-rallit võitnud Märtinile loeb kaarti Kristo Kraag ja meeste võistlusmasin on Ford Focus RS WRC´03.