N, 26.05.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Vaatlus: kas kuiv seadus on Pirogovi platsil midagi muutnud?

Heliis Nemsitsveridze
Vaatlus: kas kuiv seadus on Pirogovi platsil midagi muutnud?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Pirogovi platsil kogunevad noored ja nooremeelsed juba aastaid piknikuks. Juulist tohib seal alkoholi pruukida kella 11ni õhtul.
Pirogovi platsil kogunevad noored ja nooremeelsed juba aastaid piknikuks. Juulist tohib seal alkoholi pruukida kella 11ni õhtul. Foto: Sille Annuk

Kui laupäeva õhtul pärast kella kümmet parki jõuan, on seal mitmed seltskonnad juba lõbusas tujus. Puu all varjus magab üks suur must kogu, kes kellegi peomeeleolu ei sega. Kell on Pirogovi standardi järgi veel vähe.

Esimene seltskond, kellega vestlen, koosneb kolmest noorest, kelle aeglane artikulatsioon ja kivistunud näoilme annab aimu, et see seltskond pole mitte väsinud, vaid hõljub kuskil teise universumi piirimail. Kolmveerand tundi hiljem, napilt enne kella ühtteist õhtul, saabub parki turvafirma jalgsipatrull, kes muuseas sellesama seltskonna minema eskordib.

Reide rohkem

Märksõnad
Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Arvamus
Kultuur
Sport
Tarbija
Tartu Postimees
Tagasi üles