Sisukord
Arhiiv
Postimees
11.08.2016
Eesti Muuseumihoone asemele tulevad villad (2) Mälumäng Põhiteemad on peagi selged (1) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Üha enam Eesti elanikke ostab endale auto Venemaalt Tagakülg Lähiöödel näeb selge taeva korral tihedat tähesadu Eesti lühiuudised Luksusautode omanikke vaimustas Rõivasega kohtumine (1) Tuulikutega võidelnud lastearst: oma kodu nimel teed sa väga palju (11) Meremuuseum eksponeerib viikingite aardeid Majandus Kontaktivaba poodlemise ajastu on nüüd tõesti käes (6) Eesti puidutootjad pürivad Mehhiko turule (1) Uuring: eakad ei säästa, sest ei näe sellest kasu Välismaa Süürlane kaotas rünnakute järel praktikakoha Saksamaa karmistab terroritõrjet (1) Gotland remilitariseeritakse keskkonnakaitsjate kiuste Peterburis vandaalitsevad kommunistid Mannerheimi mälestusmärgi kallal Arvamus Millega püüaks Eesti investorit? (3) Indrek Kuus: kumb Kalevipoeg on hullem – kas Kreutzwaldi kloonitud või Kangro planeeritav? (5) Postimees 1937. aastal: Eesti tööstus näitab taset Avo-Rein Tereping: rahvastiku kahanemine, meie suurim probleem (21) Päeva karikatuur Juhtkiri: kalduvus ja võimekus Evelyn Kaldoja: Pokemon ei vaja kirikut Sport Olümpiamängude suur lemmik: südamlik hiinlanna ei teadnud, et ta medali võitis Olümpiablogi: Elu favela’s: Postimehe fotograafi kiired jalad päästsid keretäiest Tänapäeva rekordid on ajalugu, Phelps ületab nüüd antiikrekordeid Kanteri viimased treeningud koosnevad peamiselt videote uurimisest Teine katse! Kas tuul lubab sõudjad medalijahile? Eesti vehklemisnaiste elu suurim võimalus Tulistamine, pomm ja 1000 spiooni – olümpia nagu USA märulifilmis Peep Pahv: sportlane pole hullem kui retsidivist (3) Peeter Olesk: koht esikümnes oleks ideaalne Tarbija Küttepuud tasub varakult osta Meelelahutus Koomiks Sudoku

Peeter Olesk: koht esikümnes oleks ideaalne

1 min lugemist
Peeter Olesk olümpiaküla ees. FOTO: TAIRO LUTTER / POSTIMEES

RIO OLÜMPIA. Laskur Peeter Olesk on seadnud Rio mängudel endale kindla eesmärgi: jõuda finaali. Olümpiale wild card'iga pääsenud 23-aastane sportlane on Rios teinud ühe treeningu ja tingimuste üle ei kurda. Veel pole ka suurt närvi sees ning trennis lastud tulemused ei erinenud tavapärastest.

Tellijale Tellijale

«Eks ärevus veel tuleb. Siht on Eesti rekord lasta ja finaali pääseda, rekordit tehes võib selle tulemusega sinna ka pääseda,» usub sportlane. «Aga eks kõik teised, kes siin kohal, tahavad samuti finaali.»

Olümpia-kiirlaskmises tulistatakse mõlemal päeval kaks kaheksa-, kuue- ja neljasekundilist seeriat, kokku 600 lasku. Londoni mängudel pääses finaali 583 silmaga, Oleskile kuuluv Eesti rekord on 577.

10.08.2016 12.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto