Sisukord
Sport
Tänane leht
11.08.2016
Eesti Muuseumihoone asemele tulevad villad (2) Mälumäng Põhiteemad on peagi selged (1) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Üha enam Eesti elanikke ostab endale auto Venemaalt Tagakülg Lähiöödel näeb selge taeva korral tihedat tähesadu Eesti lühiuudised Luksusautode omanikke vaimustas Rõivasega kohtumine (1) Tuulikutega võidelnud lastearst: oma kodu nimel teed sa väga palju (11) Meremuuseum eksponeerib viikingite aardeid Majandus Kontaktivaba poodlemise ajastu on nüüd tõesti käes (6) Eesti puidutootjad pürivad Mehhiko turule (1) Uuring: eakad ei säästa, sest ei näe sellest kasu Välismaa Süürlane kaotas rünnakute järel praktikakoha Saksamaa karmistab terroritõrjet (1) Gotland remilitariseeritakse keskkonnakaitsjate kiuste Peterburis vandaalitsevad kommunistid Mannerheimi mälestusmärgi kallal Arvamus Millega püüaks Eesti investorit? (3) Indrek Kuus: kumb Kalevipoeg on hullem – kas Kreutzwaldi kloonitud või Kangro planeeritav? (5) Postimees 1937. aastal: Eesti tööstus näitab taset Avo-Rein Tereping: rahvastiku kahanemine, meie suurim probleem (21) Päeva karikatuur Juhtkiri: kalduvus ja võimekus Evelyn Kaldoja: Pokemon ei vaja kirikut Sport Olümpiamängude suur lemmik: südamlik hiinlanna ei teadnud, et ta medali võitis Olümpiablogi: Elu favela’s: Postimehe fotograafi kiired jalad päästsid keretäiest Tänapäeva rekordid on ajalugu, Phelps ületab nüüd antiikrekordeid Kanteri viimased treeningud koosnevad peamiselt videote uurimisest Teine katse! Kas tuul lubab sõudjad medalijahile? Eesti vehklemisnaiste elu suurim võimalus Tulistamine, pomm ja 1000 spiooni – olümpia nagu USA märulifilmis Peep Pahv: sportlane pole hullem kui retsidivist (3) Peeter Olesk: koht esikümnes oleks ideaalne Tarbija Küttepuud tasub varakult osta Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kanteri viimased treeningud koosnevad peamiselt videote uurimisest

2 min lugemist
Gerd Kanter ja Grit Šadeiko Rio olümpiakülas. FOTO: Tairo Lutter

KERGEJÕUSTIK. Kaheksa aastat tagasi Pekingis kettaheite olümpiavõitjaks kroonitud ning neli aastat hiljem Londonis pronksi võitnud Gerd Kanteri sõnul on ta São Paulo treeninglaagris korraldatud testvõistluse järel tegelenud peamiselt heitevideote uurimisega. «Vaatame selle hooaja heiteid ja keskendume tehnilistele nüanssidele. Kui tundub, et võimsus on olemas, taandubki kõik pisidetailidele,» selgitas teisipäeva õhtul Rio olümpiakülla jõudnud vanameister. 

Tellijale Tellijale

Kanteri sõnul ei saa viimastel võistluseelsetel päevadel treeningutega üle pingutada. Seega tuleb kangisaalist ja staadionist puhates tegeleda hoopis visuaalse treeninguga. «Video on probleemide märkamiseks hea peegel,» nentis ta. «Eks minu hädad on läbi aastate samad. Võistluses tuleb oma asi ikka ära teha.»

Kanter on uurinud ilmateadet ja teab, et laupäeva ennelõunal – just siis peetakse Rios kettaheite lõppvõistlus – lubab sajust ilma. Omajagu keerukust lisab ka staadion, mille nurgad on avatud ning kus tuul hakkab heitmist mõjutama. Keerulisi olusid peab ta sobivaks just kogenud sportlastele. Nagu ta ise.

10.08.2016 12.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto