Sisukord
Eesti
Postimees
12.08.2016
Eesti Dilbert Olga Jämsä: see medal tuli sada protsenti teenitult Horoskoop Mälumäng Male Palju õnne Tagakaas Majanduse lühiuudised Pronksimehe rõõmus isa: Lai tänav läheb nüüd veel laiemaks Kilk: ehk see ärgitab noori sõudmisega tegelema Tatjana Jaanson: meie neljapaat on realiseerimismeeskond! Kallas ei plaani teiseks ametiajaks kandideerida (8) Devidi lugu: ajalugu tegi eestlastest venelased (1) Majandus Uute parvlaevade mootorivalik toob suured kulutused (1) Majanduse lühiuudised Pokemonid vana meedia vastu (1) Välismaa Terrorismis süüdistatud Ukraina on lahinguvalmis Elu ilma kodumaa, kodakondsuse ja passita (1) Arvamus Tuul Sepp: kui liikumine on tervislik, miks siis on tippsportlased põdurad? (8) Andrus Karnau: kaks tuulikut ja üks lastearst Peeter Langovitsi tagasivaade: maailma moelegend Tallinnas Ahto Lobjakas: arvamusentroopia festival (5) Postimees 1930. aastal: Nõukogude Liit kiusab jaapanlasi Juhtkiri: meie päev Rios Karl Oskar Villsaar: Rootsi NATO teljel (1) Päeva karikatuur Kultuur Kelle tõde ja usk on õigem? Sport Peidus pinna all: peotuju jääb agulitänavatest kaugele Eesti vabatahtlikku rööviti Rios relva ähvardusel: kui kott käes, tahtis jalanõusid ka Medalita jäämine tähendanuks kurikaga tümitamist (2) Neli aastat targemad mehed tõusid koos olümpiapjedestaalile Raja maksimaalne pingutus avaldas mõju ka südamele (1) Kuninganna alustab täna, Eestil oma lootused (2) Madis Kalvet: olümpiamedali nimel tuleb olla kõigeks valmis Narkomaanidest vanemate lapsest USA uueks kullakeseks Pagulased olümpial: elupäästja ja üksinda põgenevad lapsed (1) Tartu Tähtvere sild kaob kalevi alla (1) Koerad kohtuvad Ülenurmel Gert Kullamäe: segane aeg on olnud 102-aastane tartlanna: äkki on mulgikapsad mu pika ea saladus (2) Ühe naise lühike, kuid särav tähelend Mäng käib astronoomide maja taga Koolisööklast kaovad talongid Teatri Kodu hoovis algab kanu kimbutava rebase jaht Viletsast ratsutajast sai tippveterinaar Veekeskuse pidamine läheb odavamaks Vaksali ümbruse vurhvimiseks kulub aasta Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kallas ei plaani teiseks ametiajaks kandideerida

8 min lugemist
Presidendikandidaat Siim Kallase kampaania on küll aktiivne, kuid mees peab vapralt vastu ja puhata ei soovi. FOTO: JUSS SASKA

Reformierakonna presidendikandidaadi sõnul pidi ta Edgar Savisaarega kohtuma, sest kui  erakonna esimees valimisprotsessist välja jätta, ei tuleks tema presidendiks valimisest niikuinii midagi välja.

Tellijale Tellijale

- Te olete viimasel ajal nõutud mees. Jagate intervjuusid vasakule ja paremale ning esinete ka muul viisil kõvasti. Kas õhtuks on teie kõvaketas tühi?

Pean vastu, aga see on tõepoolest väga mahukas. Muidugi väsitab ära, aga mis see kõvaketas ikka nüüd tühjaks saab. Ei saa saada.

-Kas ei ole veel tekkinud tunnet, et astuks selle ree pealt maha ja elaks rahulikult oma elu edasi?

Ei ole ja ei teki.

-Nii kindlalt väidate seda? Meie praegune president on küll oma teisel ametiajal vahel näidanud väsimuse märke.

See on teisel ametiajal. Jumal hoidku, sinna on veel pikk aeg. Mina ei kavatse olla teist ametiaega, sest mulle aitab sellest viiest aastast küll. Palun, saate uudise.

11.08.2016 13.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto