Sisukord
Ettevõtlus
Postimees
12.08.2016
Eesti Dilbert Olga Jämsä: see medal tuli sada protsenti teenitult Horoskoop Mälumäng Male Palju õnne Tagakaas Majanduse lühiuudised Pronksimehe rõõmus isa: Lai tänav läheb nüüd veel laiemaks Kilk: ehk see ärgitab noori sõudmisega tegelema Tatjana Jaanson: meie neljapaat on realiseerimismeeskond! Kallas ei plaani teiseks ametiajaks kandideerida (8) Devidi lugu: ajalugu tegi eestlastest venelased (1) Majandus Uute parvlaevade mootorivalik toob suured kulutused (1) Majanduse lühiuudised Pokemonid vana meedia vastu (1) Välismaa Terrorismis süüdistatud Ukraina on lahinguvalmis Elu ilma kodumaa, kodakondsuse ja passita (1) Arvamus Tuul Sepp: kui liikumine on tervislik, miks siis on tippsportlased põdurad? (8) Andrus Karnau: kaks tuulikut ja üks lastearst Peeter Langovitsi tagasivaade: maailma moelegend Tallinnas Ahto Lobjakas: arvamusentroopia festival (5) Postimees 1930. aastal: Nõukogude Liit kiusab jaapanlasi Juhtkiri: meie päev Rios Karl Oskar Villsaar: Rootsi NATO teljel (1) Päeva karikatuur Kultuur Kelle tõde ja usk on õigem? Sport Peidus pinna all: peotuju jääb agulitänavatest kaugele Eesti vabatahtlikku rööviti Rios relva ähvardusel: kui kott käes, tahtis jalanõusid ka Medalita jäämine tähendanuks kurikaga tümitamist (2) Neli aastat targemad mehed tõusid koos olümpiapjedestaalile Raja maksimaalne pingutus avaldas mõju ka südamele (1) Kuninganna alustab täna, Eestil oma lootused (2) Madis Kalvet: olümpiamedali nimel tuleb olla kõigeks valmis Narkomaanidest vanemate lapsest USA uueks kullakeseks Pagulased olümpial: elupäästja ja üksinda põgenevad lapsed (1) Tartu Tähtvere sild kaob kalevi alla (1) Koerad kohtuvad Ülenurmel Gert Kullamäe: segane aeg on olnud 102-aastane tartlanna: äkki on mulgikapsad mu pika ea saladus (2) Ühe naise lühike, kuid särav tähelend Mäng käib astronoomide maja taga Koolisööklast kaovad talongid Teatri Kodu hoovis algab kanu kimbutava rebase jaht Viletsast ratsutajast sai tippveterinaar Veekeskuse pidamine läheb odavamaks Vaksali ümbruse vurhvimiseks kulub aasta Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pokemonid vana meedia vastu

4 min lugemist
Uudised sotsiaalmeediast. Illustreeriv foto. FOTO: Erik Prozes

Meid ümbritseva informatsiooni ja infokanalite arvu tohutu kasv on loonud olukorra, kus iga meie tähelepanuraasukest püüavad ühtviisi kõik meid ümbritsevad nähtused ning traditsioonilisel veebimeedial ei pruugi olla palju väljavaateid ellu jääda.

Tellijale Tellijale

Võib küsida, kui tähtis on meile ikka veel see, mis järjekorda on paigutunud või paigutatud päevauudised veebiväljaande avalehel ja telesaated saatekavas. Valdav osa meist on leidnud kapitaalselt teised viisid, kuidas oluline ja huvipakkuv info kätte saada. Väga tarkade süsteemide otsas tegutsev ühismeedia, hästi valitud otseallikad, täpsed märksõnapõhised feed’id – juhuslikule infole ei ole meie maailmas enam kuigi palju ruumi.

Tõepoolest, uus põlvkond ei tea ega peagi teadma, mis on televisiooni saatekava; miks peaks teda huvitama ajakirjaniku hinnang selle kohta, mis on oluline? Ja kui astuda üks samm edasi, siis jõuame tõdemusele, et veebimeedia portaalid ei konkureeri ammu enam vaid omavahel, võitlus  tähelepanu pärast käib kogu inimeste päevakavas – turul on kõik, alates pokemonidest ja lõpetades Ekspressi paberversiooniga.

11.08.2016 13.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto