Sisukord
Sport
Postimees
13.08.2016
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Suursilm eelistab ööelu K-komando ridadega liitub neljajalgne Välk Nimi mälestuskivil kiskus lahti vanad haavad EAS küsib Jürgen Veberilt raha tagasi eesti lühiuudised Tartu Milli viljapunkris hukkus kaks töötajat (1) Esikülg Tuhanded arvamused läbisegi Tallinlanna kaotas mehe surma järel parkimisõiguse ja sai trahvi Aju, ramm, töökus ja andekus Välismaa Ukraina tahab piirile Krimmiga OSCE vaatlejaid Venemaa provotseeritud suvine hullumeelsus (3) Arvamus Sass Henno kõne Arvamusfestivalil: vastu saabuvale ööle Aivar Pohlak: mina igatahes loodan teie peale (6) Kersti Kaljulaid: eetiline riik ei mängi oma rahvaga (20) Postimees 1992. aastal: Eesti on ebaseaduslike transiitreisijate vahepeatus Juhtkiri: kolm kõnet isamaale (1) Päeva karikatuur Aju, ramm, töökus ja andekus Urve Eslas: nalja jäävuse seadus (3) Sport Olümpiablogi: sõbralikud sõdurid ja absurdiolukorrad vabatahtlikega Rios purustatakse uskumatuid rekordeid Aju, ramm, töökus ja andekus Intriigidest pungil vehklemise valus päev (1) Eesti politseinikud Rios: loodame, et ei pea kaasmaalasi favela'st tankiga ära tooma (3) Reportaaž: välismeedia jaht olümpia kolme kõige kuulsama eestlase peale (2) Eelvõistlus mängis Kanterile kätte suure võimaluse Arter Postimehe nädalahoroskoop 13.–19. august Me armastame arvata: kuus vaidlejatüüpi Margus Tabor: haiget saamise kartus teeb taltsamaks Olümpia moemarsi võitjad ja kaotajad Tahad eluohtlikku närvikõdi? Riost saad! Ellujäämiskingitused Rio olümpia vabatahtlikele Rõõmus retropesa mere ja päikesega Kompromissitu unistus Kaugkosmose pioneerid (1) Helena Kõivsaar: kaalu langetamine võib tekitada sõltuvust Väike seiklus moosiilmas Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Eesti politseinikud Rios: loodame, et ei pea kaasmaalasi favela'st tankiga ära tooma

3 min lugemist
Eesti politseinikud püüavad eestlaste olemist olümpial turvalisemaks teha. FOTO: Mariel Gregor

Lisaks meie sportlastele ja ülejäänud delegatsioonile ning ajakirjanikele on olümpial kohapeal ka kaks Eesti politseinikku, et abi jõuaks vajadusel kiiremini eestlasteni. Ehk kui on Eesti sportlaste etteasted, siis võib võistluspaiga lähedalt leida ka Taavi Kirsi ja Tarmo Viikmaa. Nii said mehed väga lähedalt näha, kuidas meie sõudjad pronksi võitsid.

Tegu on rahvusvahelistel spordivõistlustel korra valvamises kogenud politseinikega, kes käinud nii sügisestel korvpalli Euroopa meistrivõistlustel Riias kui mitmetel jalgpallikoondise mängudel.

Kaugelt äratuntavates tuttavates Eesti politsei vormides mehed teavad, et Rio vargad on jõhkrad ja et favela'sse on ka politseil eluohtlik minna: üks kohalik ametivend võitleb seetõttu haiglas oma elu eest.

Tellijale

Eesti politseinikud pole pidanud favela'des käima. «Ja loodame, et eestlased sinna ka ei lähe! Siis pole meilgi sinna asja,» ütlevad mehed kui ühest suust. Ja lisavad naerdes: «Muidu peame tankiga sinna appi sõitma.»

12.08.2016 15.08.2016
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto