Sisukord
Sport
Postimees
13.08.2016
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Suursilm eelistab ööelu K-komando ridadega liitub neljajalgne Välk Nimi mälestuskivil kiskus lahti vanad haavad EAS küsib Jürgen Veberilt raha tagasi eesti lühiuudised Tartu Milli viljapunkris hukkus kaks töötajat (1) Esikülg Tuhanded arvamused läbisegi Tallinlanna kaotas mehe surma järel parkimisõiguse ja sai trahvi Aju, ramm, töökus ja andekus Välismaa Ukraina tahab piirile Krimmiga OSCE vaatlejaid Venemaa provotseeritud suvine hullumeelsus (3) Arvamus Sass Henno kõne Arvamusfestivalil: vastu saabuvale ööle Aivar Pohlak: mina igatahes loodan teie peale (6) Kersti Kaljulaid: eetiline riik ei mängi oma rahvaga (20) Postimees 1992. aastal: Eesti on ebaseaduslike transiitreisijate vahepeatus Juhtkiri: kolm kõnet isamaale (1) Päeva karikatuur Aju, ramm, töökus ja andekus Urve Eslas: nalja jäävuse seadus (3) Sport Olümpiablogi: sõbralikud sõdurid ja absurdiolukorrad vabatahtlikega Rios purustatakse uskumatuid rekordeid Aju, ramm, töökus ja andekus Intriigidest pungil vehklemise valus päev (1) Eesti politseinikud Rios: loodame, et ei pea kaasmaalasi favela'st tankiga ära tooma (3) Reportaaž: välismeedia jaht olümpia kolme kõige kuulsama eestlase peale (2) Eelvõistlus mängis Kanterile kätte suure võimaluse Arter Lennusadamas näeb viikingite eluolu Meile meeldivad mehed (ja meie meeldime neile) (4) Soovitused Postimehe nädalahoroskoop 13.–19. august Me armastame arvata: kuus vaidlejatüüpi Margus Tabor: haiget saamise kartus teeb taltsamaks Olümpia moemarsi võitjad ja kaotajad Tahad eluohtlikku närvikõdi? Riost saad! Ellujäämiskingitused Rio olümpia vabatahtlikele Rõõmus retropesa mere ja päikesega Kompromissitu unistus Kaugkosmose pioneerid (1) Helena Kõivsaar: kaalu langetamine võib tekitada sõltuvust Väike seiklus moosiilmas Tagurpidi intervjuu raudtirtsuga Jüri Kolk: Sünnipäev Meelelahutus Koomiks Sudoku

Olümpiablogi: sõbralikud sõdurid ja absurdiolukorrad vabatahtlikega

2 min lugemist
FOTO: SCANPIX

REEDE, 12. AUGUST

Raha kokkuhoiu tõttu on Rio mängudel vabatahtlike osakaal varasemate olümpiamängudega võrreldes suurem. Kahjuks väljendub see tihti ka selles, et vabatahtlikest ei ole mitte mingit tolku. Näiteks suure meediakeskuse transpordisõlme juures igas peatuses seisvad vabatahtlikud peaksid andma pressile infot, millal ja kuhu bussid lähevad, ent esiteks ei saa 95 protsenti neist inglise keelest üldse aru ja teiseks pole neil enamasti halli aimugi, kuhu või millal mõni buss võiks liikuda.

Tellijale Tellijale

Tihti annavad nad rõõmsa pealiigutusega ja «jah-jah» kinnitusega aga hoopis valeinfot, öeldes, et konkreetne buss sõidab kindlasse kohta. Sama seis on bussijuhtidega, kelle seas on ikka väga värvikaid kujusid. Paar päeva tagasi USA ja Austraalia korvpallimängule minnes tuli kolleegidega õnne tänada, et eakas bussijuht kellelegi otsa ei sõitnud.

Meid pidevalt üle õla vaadanud ja emotsionaalselt monoloogi pidanud mees nägi tee ääres olnud liiklusreguleerijat viimasel hetkel ja pidurdas nii, et bussitäis meediainimesi peaaegu pikali kukkus. Ise mugistas seepeale vaid naerda ja jätkas selja taha vahtimist.

12.08.2016 15.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto