Sisukord
Välismaa
Postimees
29.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu (28) IT-sektor andis majanduskasvule hoo sisse KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd Majandus Tallink alustas sadamasõda (1) Börsidel käib veresaun (1) «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» Välismaa KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Ankara mängib Euroopa pudelikaelaga Calvini kodukirikus toimub katoliku missa USA saab esimese naiseriväelase Hädas Türgi pöördus NATO poole (1) Vene ekspert: Erdoğan kaupleb Putiniga (3) Hispaania astus ajaloolise sammu võitluses libauudistega Arvamus Eesti ärielu kolm musketäri (1) Kultuur Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Sport Gunnar Männik: kas lugupeetud VO2 max aitaks sportlast? Ferrari jääb Mercedesest hooaja alguses maha EKSKLUSIIVINTERVJUU ⟩ Kuidas võitsid püss ja suusad Dorothea Wiereri südame? Kliima Metsamulda talletunud süsinikku ei tohi alahinnata (4) Merendus «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» AK Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Juurikas. Sigaretid ja viinad ja kirglised naised Arter Noorus ongi hukas! Ropendab nagu voorimees (3) Algaja poliitbroileri mure Seentest ülikond, koolnukomposter – matusekombed on muutumas Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Film "Parimad aastad me elus": prantslased teevad ka vanadekodust ja Alzheimerist midagi elegantset Kuidas teha porgandist külmsuitsulõhet? Kuidas Tiidrek Nurme riskide kiuste imelise tulemuse tegi (1) Maailma viimane suur seiklus. Budapest-Bamako ralli ehk hullumeelne retk Aafrikasse Käbi on Eesti teemant Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Ukraina tahab piirile Krimmiga OSCE vaatlejaid

1 min lugemist
OSCE vaatlejad rääkimas kohalike Venemaa poolt okupeeritud aladel Ukrainas. FOTO: Sputnik/Scanpix

Ukraina välisministeerium soovib Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni (OSCE) vaatlejaid oma piirile Krimmiga, kirjutas UNIAN. 

Tellijale

«Välisministeerium on saatnud OSCE erivaatlusmissioonile Ukrainas ametliku avalduse, et nad suurendaksid oma kohalolekut kogu piiril okupeeritud Krimmiga ja samuti Venemaaga,» seisis ministeeriumi väljastatud avalduses. Samuti kirjutati seal soovist, et OSCE erivaatlejad võtaksid kasutusele kõik võimalikud meetmed pääsemaks Krimmi poolsaarele eesmärgiga analüüsida olukorda Venemaa kontrollitud aladel.

Välisministeerium ütles, et nii Punasel Ristil, ÜRO inimõiguste vaatlusmissioonil kui ka OSCE-l on palutud minna ja üritada külastada Ukraina kodanikke, kelle Venemaa on vangistanud. Nende hulka kuulub ka Jevhen Panov, kelle vahistas Venemaa Föderatsiooni Föderaalne Julgeolekuteenistus (FSB) süüdistatuna terrorismikatses.

28.02.2020 29.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto