Sisukord
Arhiiv
Tänane leht
13.08.2016
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Suursilm eelistab ööelu K-komando ridadega liitub neljajalgne Välk Nimi mälestuskivil kiskus lahti vanad haavad EAS küsib Jürgen Veberilt raha tagasi eesti lühiuudised Tartu Milli viljapunkris hukkus kaks töötajat (1) Esikülg Tuhanded arvamused läbisegi Tallinlanna kaotas mehe surma järel parkimisõiguse ja sai trahvi Aju, ramm, töökus ja andekus Välismaa Ukraina tahab piirile Krimmiga OSCE vaatlejaid Venemaa provotseeritud suvine hullumeelsus (3) Arvamus Sass Henno kõne Arvamusfestivalil: vastu saabuvale ööle Aivar Pohlak: mina igatahes loodan teie peale (6) Kersti Kaljulaid: eetiline riik ei mängi oma rahvaga (20) Postimees 1992. aastal: Eesti on ebaseaduslike transiitreisijate vahepeatus Juhtkiri: kolm kõnet isamaale (1) Päeva karikatuur Aju, ramm, töökus ja andekus Urve Eslas: nalja jäävuse seadus (3) Sport Olümpiablogi: sõbralikud sõdurid ja absurdiolukorrad vabatahtlikega Rios purustatakse uskumatuid rekordeid Aju, ramm, töökus ja andekus Intriigidest pungil vehklemise valus päev (1) Eesti politseinikud Rios: loodame, et ei pea kaasmaalasi favela'st tankiga ära tooma (3) Reportaaž: välismeedia jaht olümpia kolme kõige kuulsama eestlase peale (2) Eelvõistlus mängis Kanterile kätte suure võimaluse Arter Lennusadamas näeb viikingite eluolu Meile meeldivad mehed (ja meie meeldime neile) (4) Soovitused Postimehe nädalahoroskoop 13.–19. august Me armastame arvata: kuus vaidlejatüüpi Margus Tabor: haiget saamise kartus teeb taltsamaks Olümpia moemarsi võitjad ja kaotajad Tahad eluohtlikku närvikõdi? Riost saad! Ellujäämiskingitused Rio olümpia vabatahtlikele Rõõmus retropesa mere ja päikesega Kompromissitu unistus Kaugkosmose pioneerid (1) Helena Kõivsaar: kaalu langetamine võib tekitada sõltuvust Väike seiklus moosiilmas Tagurpidi intervjuu raudtirtsuga Jüri Kolk: Sünnipäev Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eelvõistlus mängis Kanterile kätte suure võimaluse

2 min lugemist
Gerd Kanter Rio OMi eelvõistlusel FOTO: Tairo Lutter

Rio olümpiamängude kettaheite eelvõistlus ei kujunenud ettearvatult kuigi kõrgetasemeliseks. See pole aga peamine – oluline on hoopis see, et Eesti vägilased Gerd Kanter ja Martin Kupper pääsesid tänasele lõppvõistlusele, sakslasest Londoni olümpiavõitja Robert Harting jäi aga 12 parema hulgast välja. Lõppvõistlusel on hulk selliseid mehi, kes ei tohiks täna suurde mängu sekkuda.  

Tellijale Tellijale

Täna kell 16.50 algava lõppvõistluse suurimaks kullapretendendiks tõusis poolakas Piotr Malachowski. Juuli alguses Amsterdamis Euroopa meistriks kroonitud mees heitis eelvõistluste parima tulemuse 65.89. Peale Malachowski suutis hirmkõrgeks kruvitud kvalifikatsiooni normi täita ka 65.86 heitnud Lukas Weisshaidinger. Samas peaks 24-aastane austerlane olema üks nendest, kelle medalivõitmise tõenäosus on üsna väike.

Teisel katsel 64.02 heitnud Kanteri ette mahtusid veel sakslane Christoph Harting ja leedulane Andrius Gudžius. Noorem Harting on pikaks heiteks võimeline ka täna, kuid samas tasub meenutada, et ükski lõppvõistlus pole tal veel õnnestunud. Gudžis on pigem üllatusmees, kes vaevalt suudab kahel päeval järjest paugutada.

12.08.2016 15.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto