Sisukord
Arhiiv
Postimees
16.08.2016
Eesti Mälumäng Autovaraste jõuku kuulunud leedukad jäid kohtus süüdi Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Tallinna tuleb uus trammipeatus Kanuti Virtuaaltutvus Eestiga kuni miljoni euro eest Risti-rästi läbi kogu Venemaa (3) Eesti lühiuudised Aas: elanike arvu alampiiri nõudest paremat kriteeriumi pole (1) Tartu teadlased lõid kümmekond Zika-vastase vaktsiini kandidaati Riik ja ettevõtjad toetavad Eesti noorte õpinguid tippülikoolides Kallas versus Reps, aga tulemuseta (9) Keda erakonnad eelistavad? Majandus Suurpangad jäävad uue laenuinfo süsteemi suhtes äraootavaks Majanduse lühiuudised Leedu piimatööstused hingavad konkurentidele kuklasse Välismaa Burkiinipildid viisid harpuunide ja kirvestega varustatud sõdalasteni Boko Haram näitas röövitud koolitüdrukuid Välismaa lühiuudised Arvamus Kaire Uusen: maailmast leiaks veel miljon eestlast (44) Mart Raudsaar: pime teler, vaikne muusika* Juhtkiri: presidendi-show ja ununev Eesti asi (4) Taavi Minnik: rohkem demokraatiat (6) Lugejate kirjad: Tubli, Leedo! ja Meenutusi Norilskist Postimees 1929. aastal: ilustav nõukogude propaganda (1) Claudia Vihma, Aivar Voog: miks eestlased eluga rahul on? (17) Sport Olümpiablogi: Rios on ka nupu vajutamiseks inimene tööle võetud Olümpiakillud: Klišina tuleb starti, Murray kaitses tiitlit Piltuudis: Killing, Jämsä ja Endrekson jõudsid koju Rasmus Mägi: agarus muutub mõnikord ogaruseks Maailma tugevaima mehe selgitamise suures mängus ka eestlane Rio korralagedus paneb Jõgevamaa metsaülemast tippkohtuniku ainult muigama Wayde van Niekerki 43 uskumatut sekundit Usain Bolti teekond surematuse poole Laanmäe läheb needust murdma Maicel Uibo: olen elu vormis, aeg teha tulemus (4) Tarbija Kas internet paneb Y-generatsiooni vähem seksima? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Laanmäe läheb needust murdma

1 min lugemist
Odaviskaja Tanel Laanmäe FOTO: Liis Treimann

ODAVISE. Kahel eelmisel tiitlivõistlusel – Pekingi MMil ja Amsterdami EMil – on Tanel Laanmäe jäänud väga napilt lõppvõistluselt välja. Ta loodab, et Rio olümpia on see võistlus, kus ta suudab teha otsustava sammu. «Kahel korral olen 25 sentimeetriga välja jäänud. Odaviske puhul on see puhas juhuse küsimus,» nentis ta. 

Tellijale Tellijale

Rio võistluse eel tunneb Laanmäe, et on võimeline viskama oda väga kaugele. Vähemalt treeningutel on ta seda suutnud ning pealegi kerge vaevaga. «Jalad on mul kõigi aegade parimad. Vahepeal olid nad isegi nii kiired, et mul oli raske viset kokku panna. Nüüd olen aga asjad paika saanud,» rääkis ta.

Mõistagi pole lõppvõistlusest väiksemat eesmärki ka EMi neljandal mehel Risto Mätasel. «Kui ma viskan isegi 82.99 ja jään 12 hulgast välja, pole see tulemus, mille järele ma siia tulin,» sõnas ta. Odaviske kvalifikatsiooni norm on 83 meetrit.

Magnus Kirt peab olümpiavõistluses tähtsaks oma vaimu taltsutamist. «Seni pole ma suutnud suurvõistlustel oma tehnikat kontrollida. Eestis võisteldes on lihtsam, kuus katset on garanteeritud, siin tuleb teha tulemus kolme viskega,» selgitas ta ja lisas, et tehniliselt hästi viskamiseks tuleb kontrollida ka oma emotsioone ja vaimu.

15.08.2016 17.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto