Sisukord
Kultuur
Tänane leht
24.08.2016
Eesti Kommunismi ja natsismi ohvrite mälestuspäev Keskerakond riigikogus presidendivalimise surve all (1) Kui riigikogu ei suuda presidenti valida, viib see parlamendi prestiiži veelgi alla (20) Male Mälumäng Palju õnne Horoskoop Eesti lühiuudised Siseministeeriumi suurprojekt paljastab mitmenaisepidajad (8) Dilbert Majandus Haigekassa suur auk peideti eelarvesse Majanduse lühiuudised Tervishoiu rahastuse omaosaluse tõusule napib toetust Välismaa Ukraina tähistab iseseisvust, taustaks ägenev konflikt Venemaaga Gülenistide koole leidub ka Soomes Vangide elu hinnaga ehitatud Vorkuta sureb vaikselt välja Salapärane islamivaimulik Fethullah Gülen Välismaa lühiuudised 24.08.2016 Arvamus Søren Kelstrup: 25 aastat tagasi uuendatud liit Eesti ja Taani vahel Ahto Lobjakas: nii tehakse Repsist president (4) Paul Varul: kas põhiseadus lubab valdade ja linnade sundühendamist? (2) Kui riigikogu ei suuda presidenti valida, viib see parlamendi prestiiži veelgi alla (20) Postimees 1991. aastal: keegi varastas politseiniku bensiini Juhtkiri: millist presidenti me vajame? (2) Peep Pahv: olümpia – terve riigi asi (1) Mart Raudsaar: bikiinid ja kiirteed Kultuur Kui riigikogu ei suuda presidenti valida, viib see parlamendi prestiiži veelgi alla (20) Soome kuulsaim rokimees: ma ei ole kasutajasõbralik! (1) Sport Spordi lühiuudised Edulugu – rahapakkidega spordimaailma suurjõuks Fidži ragbimeeskonna imeline olümpialugu Kas laialivalguv rahastus uputab Soome tippspordi? Sangarid tõid Rio ilma kodumaale Eestlased kaasatud suurde mängu Tarbija Eakate haprus nõuab rohkem tähelepanu AK Soome kuulsaim rokimees: ma ei ole kasutajasõbralik! (1) Tartu Sarisodija rikub nüüd südalinna hooneid (2) Tartu ümbruse koolid üha paisuvad Sekretär vahetub 50 aasta ja 1 päeva järel Linn lööb tapamaja väravad särama Tudengite sügispäevad algavad tänavu kuu aega varem Meelelahutus Koomiks Sudoku

Soome kuulsaim rokimees: ma ei ole kasutajasõbralik!

6 min lugemist
Hanoi Rocksi legend Michael Monroe leiab, et rokenroll tähendab eelkõige vabadust. FOTO: Liis Treimann

Michael Monroe ilmub liftist hotellifuajeesse väga hoogsalt. Siin on palju soomlasi, võtab ta tõdeda. Ja soomlased tunnevad huvi ka tema vastu, mitu korda intervjuu jooksul ilmub meie võrdlemisi varjatud nišši mõni huvitatud pea, kes ennast kuulsusega koos pildistada tahab.

Tellijale Tellijale

Monroe oli soomlaste võimalik et kõigi aegade kuulsaima rokkbändi Hanoi Rocks laulja. 1984 jõudis Hanoi Rocks oma kuulsuse tippu, brittide metal-ajakiri Kerrang valis Monroe ühtlasi ka maailma seksikaimaks meheks. See lugu oleks võinud muutuda eepilisemakski, kui Hanoi Rocksi minekule poleks punkti pannud trummar Razzle’i surm 1984. aastal Mötley Crüe mehe Vince Neili autos. Paljuski laenas varane Guns n’Roses oma imidži just Hanoi Rocksi pealt. Monroe on ka mõnedes Guns n’Rosesi lugudes kaasa teinud.

Tallinnas esines ta 20. augustil, taasiseseisvumispäeva puhul Toompeal korraldatud kontserdil. Nii et toimus omamoodi maskotifitseerimine.

23.08.2016 25.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto