Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
24.08.2016
Eesti Kommunismi ja natsismi ohvrite mälestuspäev Keskerakond riigikogus presidendivalimise surve all (1) Kui riigikogu ei suuda presidenti valida, viib see parlamendi prestiiži veelgi alla (20) Male Mälumäng Palju õnne Horoskoop Eesti lühiuudised Siseministeeriumi suurprojekt paljastab mitmenaisepidajad (8) Dilbert Majandus Haigekassa suur auk peideti eelarvesse Majanduse lühiuudised Tervishoiu rahastuse omaosaluse tõusule napib toetust Välismaa Ukraina tähistab iseseisvust, taustaks ägenev konflikt Venemaaga Gülenistide koole leidub ka Soomes Vangide elu hinnaga ehitatud Vorkuta sureb vaikselt välja Salapärane islamivaimulik Fethullah Gülen Välismaa lühiuudised 24.08.2016 Arvamus Søren Kelstrup: 25 aastat tagasi uuendatud liit Eesti ja Taani vahel Ahto Lobjakas: nii tehakse Repsist president (4) Paul Varul: kas põhiseadus lubab valdade ja linnade sundühendamist? (2) Kui riigikogu ei suuda presidenti valida, viib see parlamendi prestiiži veelgi alla (20) Postimees 1991. aastal: keegi varastas politseiniku bensiini Juhtkiri: millist presidenti me vajame? (2) Peep Pahv: olümpia – terve riigi asi (1) Mart Raudsaar: bikiinid ja kiirteed Kultuur Kui riigikogu ei suuda presidenti valida, viib see parlamendi prestiiži veelgi alla (20) Soome kuulsaim rokimees: ma ei ole kasutajasõbralik! (1) Sport Spordi lühiuudised Edulugu – rahapakkidega spordimaailma suurjõuks Fidži ragbimeeskonna imeline olümpialugu Kas laialivalguv rahastus uputab Soome tippspordi? Sangarid tõid Rio ilma kodumaale Eestlased kaasatud suurde mängu Tarbija Eakate haprus nõuab rohkem tähelepanu AK Soome kuulsaim rokimees: ma ei ole kasutajasõbralik! (1) Tartu Sarisodija rikub nüüd südalinna hooneid (2) Tartu ümbruse koolid üha paisuvad Sekretär vahetub 50 aasta ja 1 päeva järel Linn lööb tapamaja väravad särama Tudengite sügispäevad algavad tänavu kuu aega varem Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tudengite sügispäevad algavad tänavu kuu aega varem

2 min lugemist
Tartu tudengipäevade maskott, kollane koer Villem mõnuleb praegu päikesepaistes ja lillelõhnas ning loodab, et kuna sügispäevad algavad tänavu tavapärasest kuu aega varem, jätkub ilusat ilma ka selleks ajaks. FOTO: Margus Ansu

Sel sügisel peab kollane tudengikoer Villem oma kasuka tavapärasest varem koidest puhtaks lööma, et leida tudengipäevadeks soojemat ilma, mis ei paneks tema 14 aasta vanuseid konte valutama.

Tellijale Tellijale

Seega, kuigi harjumuspäraselt on Tartu tudengite sügispäevi peetud oktoobrikuu keskel, kui ilmad juba heitlikud ja korraldajad pole julgenud koerailma kartuses väliüritustele suurt rõhku panna, siis tänavu ühendavad tudengipäevad jõud rebasenädalaga ja kolivad oma sügisese festivali kuu aega ettepoole.

Tudengipäevade projektijuht Hendrik Roland Helm rääkis, et sügispäevade kõige populaarsemad ajad jäävad 10–15 aasta taha.

23.08.2016 25.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto