Sisukord
Suhted & seks
Tänane leht
27.08.2016
Eesti Mälumäng Pretsedent: kohus «surnu» üle (1) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Dora saadeti Siberisse Tagakülg Eesti lühiuudised Sester nõuab Ossinovskilt haigekassa eelarve taskaalustamist Esikülg 27. august Linnahalli võivad ees oodata paremad päevad Praamide uus piletisüsteem kontrollib autonumbreid ise (1) Majandus Taani õnneuurija: majandusest hoolimata on õnnelikkust taotleda alati võimalik (24) Välismaa Päikese naabertähelt avastati lähim Maa tüüpi planeet (1) Kolumbiat pool sajandit piinanud verine konflikt on lõppemas Korraarmastaja Merkel (5) Merkeli autokolonn langes Prahas rünnaku ohvriks Arvamus Postimees 1931. aastal: kaotud palit! Palutakse tuua kõrtsi. Raul Rebane: seisukoht Eesti taasiseseisvumise ja 20. augusti tähenduse asjus (9) Juhtkiri: kuidas teha õnnelikku riiki (1) Taani õnneuurija: majandusest hoolimata on õnnelikkust taotleda alati võimalik (24) Rossi ränk põrumine (2) Kristiina Ross: eesti keele piiblipilk (2) Põhjamaise näoga baltlane Pehme lemmik taas pildil (2) Päeva karikatuur: tasuta kilekott metsas Jaak Jõerüüt: ametnik, ole inimene, mitte masin! (6) Cätriin Vuks: kilekott või kohuke (5) Kultuur Lõpmatuse lõõskavad miraažid Ajaga võidu kasvanud Metakirjanik Arno Oja vahefiniš Nädala plaat. Drake’i motiiv ja meloodia Snoop Doggi mõrvamüsteerium Siis, kui Eestis oli kõige rohkem rattaid maailmas ühe elaniku kohta Sport Halliku kümme kolmest, kuid vanad mured jäid Meeskonna sümboli vaikne taandumine (1) Kihlveokurat tegutseb taas, süüdlased veel teadmata Andrei Ojamets tagasi Tartus, Järvamaa jahib Laimons Raudseppa AK Taani õnneuurija: majandusest hoolimata on õnnelikkust taotleda alati võimalik (24) Lõpmatuse lõõskavad miraažid Ajaga võidu kasvanud Ants Laaneots: võõrväed Eestis 1990–1994 – aeg, kui meile pakuti siiajäämise eest lennukeid (7) Peeter Langovits: hüvasti, Lenin! Metakirjanik Arno Oja vahefiniš Nädala plaat. Drake’i motiiv ja meloodia Kristiina Ross: eesti keele piiblipilk (2) Valitsus otsib Pokemone Teeme rahval tuju paremaks Jaak Jõerüüt: ametnik, ole inimene, mitte masin! (6) Snoop Doggi mõrvamüsteerium Siis, kui Eestis oli kõige rohkem rattaid maailmas ühe elaniku kohta Arter Suured väikesed rõõmud Kuidas mõjuvad helid Sama diip nagu small-talk Autolugu: Ford Edge. Suur vaikus Rain Rosimannus – tavaline Pokémon (7) Sõiduproov: Hyundai Santa Fe Eesti kõmulisimad ja kalleimad lahutused (1) Linna saabus tivoli! Jalgrattal Tallinnast Tartusse – ja veel väikese ringiga Kurgid kahe tunniga Mediteerida võib ka tantsides Eheda Itaalia jäätise pesa Tallinnas Lauri Leesi: suhelge rohkem noorte ja koertega Lendavad hobused Veini, kreemi ja piisake punki Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti kõmulisimad ja kalleimad lahutused

5 min lugemist
FOTO: Teet Malsroos/Õhtuleht

Esmaspäeval algab kohtus Eesti kõigi aegade kalleim lahutusprotsess, kui vara hakkavad jagama transiidiärimees Oleg Ossinovski ja tema abikaasa Irina. Arteriga rääkinud advokaatide hinnangul seisavad sellised lahutused, mille käigus jagatakse miljoneid, alles ees, sest veerandsada aastat iseseisvust on väga suure raha kogumiseks veel liiga lühike aeg olnud.

Tellijale Tellijale

Eesti ühe rikkama ärimehe, raudteefirma Skinest Grupp ja mitme teise firma omaniku Oleg Ossinovski ja tema abikaasa Irina Osinovskaja lahutusprotsess tõotab kujuneda pikaks ja keeruliseks. Äripäeva andmetel on transiidiärimehe vara väärtuseks 286 miljonit eurot, mis on kogunenud põhiliselt 30 abieluaasta jooksul. Paaril on kaks poega – tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski ja temast 16 aastat noorem Mark. Seni pole paar vara jagamises  kokkuleppele jõudnud.

Miks üldse kohtusse lahutama minnakse? Tihti juhtub, et abikaasadel on ühisvaraleping küll abielu jooksul tehtud, kuid hiljem mõtleb üks või teine ümber ja pole nõus sellega, mis tema osaks peaks saama. Ühe Eesti tuntud lahutusadvokaadi sõnul taandub asi tavaliselt inimeste moraalile. Ta toob eeskujuks Hansapanga ühe asutaja ja praeguse transiidiärimehe Jüri Mõisa, kes jagas oma abielu ajal kogutud vara eksabikaasaga heldelt ja ilma igasuguste vaidlusteta. Alati nii ei lähe ja mehed, aga vahel ka naised, mõtlevad välja igasuguseid nippe, kuidas endisel armastatul nahk üle kõrvade tõmmata. Selleks valmistutakse pikalt ja põhjalikult.

26.08.2016 29.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto