Sisukord
Sport
Postimees
25.08.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Palju õnne Tagakülg Horoskoop Häirekeskus saab abivajaja asukoha täpselt kindlaks teha Ilves saab ametist lahkudes esindusruumid Rüütli kõrvalmajas Savipiipude killud, pühak Ursula ja neitsid, uhmrinui – mida veel leiti? Eesti lühiuudised Esikas Eesti koolid lähevad peagi üle viiele vaheajale Merkel kiitis Eestit pagulaste eest (1) Mailis Reps mõjutamisest: käituge riigimehelikult (3) Postimees toob lugejateni erisaated presidendivalimistest Majandus majanduse lühiuudised Eestlaste leiutis paneb liiklusmärgid inimeste lähenedes helendama (5) Saaremaa süvasadam ootab kümme aastat hiljem endiselt kruiisilaevu (1) Arvamus Aarne Mäe: kass Arturi kook ja punaparuni mälestuskivi Vahur Kersna: «Ühe mõtte lisaksin siia juurde»* (10) Marek Strandberg ja Katrin Idla: surma hääl – 2058 hertsi (15) Rein Lang: vaidlen Jõksiga (3) Juhtkiri: sadamat ei saa teha nagu idufirmat (1) Postimees 1920. aastal: maa on elu alus Lugejate kirjad: Mammi üllatab ja Hakkame oblastiks Päeva karikatuur: Eesti mäletab Sport Spordi lühiuudised Järeltestimisel põrus veel 11 medalivõitjat Ilmetud kaotused ja halva ajastusega vigastus Koondise üllatusmees Dõmov: minu trump on väga tugev iseloom Ujumiskoondis otsib avalikult uut juhti ja hingamist Hunt ei mõtle, vaid mängib (1) Mida oodata koduselt Otepää laskesuusatamise MMilt? Tarbija Eesti oma maisilabürint ootab seiklejaid Tartu Intellektipuudega inimesed saavad neli uut peremaja Toome nõlva tugimüür tikub lagunema Tammeka igatseb hooaja alguse lennukust Tiia Teppan: vundamenti tuleb laduda põhikoolis Vallad ehitavad ja vuntsivad lasteaedu Karin Bachmann: uued vanad tulijad Riia tänava veeres Poiste tööõpetuse õpetajat tuleb tikutulega otsida (1) Pika tänava vana poemaja kõduneb plaani puudumise tõttu (1) Tantsukool alustab sel sügisel suuremana Mügrid möllavad mõisnike tantsuplatsil Meelelahutus Koomiks Sudoku

Hunt ei mõtle, vaid mängib

3 min lugemist
Margus Hunt mängus Detroit Lionsi vastu FOTO: AFP/SCANPIX

Margus Hundi seis Cincinnati Bengalsi meeskonnas on augusti lõpule omaselt ebakindel. Suvel nähtud treeningute põhjal kihasid Bengalsi meediakanalid ootusärevusest, kuna arvati, et oma neljanda NFLi profiliiga hooaja eel teeb eestlasest äärekaitsja lõpliku läbimurde. Eeldati, et Hunt on küpsem kui kunagi varem. Seejärel saabus aga esimene kontrollkohtumine Minnesota Vikingsiga ning Bengalsi tegevust kajastavad meediakanalid ja foorumid tampisid eestlase maa alla. Loodetavasti enneaegu.

Tellijale Tellijale

«Sellest pidi tulema hooaeg, kus Margus Hunt murrab viimaks läbi, kuid ta oli esimese kontrollmängu kõige suurem pettumus. Kas sellest piisab, et ta lõpuks meeskonnast välja arvata? Meie igal juhul loodame,» teatas tiimi mitteametlikuks koduleheks peetav cincyjungle.com.

Vähe sellest, et Hunt oli selles mängus enda hale vari, tegi suurepärase esituse tema otsene konkurent Will Clarke. Kõlas arvamus, et ainuüksi sellest esitusest piisas, et Hunt lõplikult meeskonnast välja arvata. Päris nii lihtsalt need asjad siiski ei käi. Nädal hiljem võitis Bengals kontrollmängus Detroit Lionsit ning Hunt näitas end sootuks teisest küljest. Mis siis Vikingsi vastu valesti läks?

24.08.2016 26.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto