Sisukord
Laskesuusatamine
Postimees
25.08.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Palju õnne Tagakülg Horoskoop Häirekeskus saab abivajaja asukoha täpselt kindlaks teha Ilves saab ametist lahkudes esindusruumid Rüütli kõrvalmajas Savipiipude killud, pühak Ursula ja neitsid, uhmrinui – mida veel leiti? Eesti lühiuudised Esikas Eesti koolid lähevad peagi üle viiele vaheajale Merkel kiitis Eestit pagulaste eest (1) Mailis Reps mõjutamisest: käituge riigimehelikult (3) Postimees toob lugejateni erisaated presidendivalimistest Majandus majanduse lühiuudised Eestlaste leiutis paneb liiklusmärgid inimeste lähenedes helendama (5) Saaremaa süvasadam ootab kümme aastat hiljem endiselt kruiisilaevu (1) Arvamus Aarne Mäe: kass Arturi kook ja punaparuni mälestuskivi Vahur Kersna: «Ühe mõtte lisaksin siia juurde»* (10) Marek Strandberg ja Katrin Idla: surma hääl – 2058 hertsi (15) Rein Lang: vaidlen Jõksiga (3) Juhtkiri: sadamat ei saa teha nagu idufirmat (1) Postimees 1920. aastal: maa on elu alus Lugejate kirjad: Mammi üllatab ja Hakkame oblastiks Päeva karikatuur: Eesti mäletab Sport Spordi lühiuudised Järeltestimisel põrus veel 11 medalivõitjat Ilmetud kaotused ja halva ajastusega vigastus Koondise üllatusmees Dõmov: minu trump on väga tugev iseloom Ujumiskoondis otsib avalikult uut juhti ja hingamist Hunt ei mõtle, vaid mängib (1) Mida oodata koduselt Otepää laskesuusatamise MMilt? Tarbija Eesti oma maisilabürint ootab seiklejaid Tartu Intellektipuudega inimesed saavad neli uut peremaja Toome nõlva tugimüür tikub lagunema Tammeka igatseb hooaja alguse lennukust Tiia Teppan: vundamenti tuleb laduda põhikoolis Vallad ehitavad ja vuntsivad lasteaedu Karin Bachmann: uued vanad tulijad Riia tänava veeres Poiste tööõpetuse õpetajat tuleb tikutulega otsida (1) Pika tänava vana poemaja kõduneb plaani puudumise tõttu (1) Tantsukool alustab sel sügisel suuremana Mügrid möllavad mõisnike tantsuplatsil Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mida oodata koduselt Otepää laskesuusatamise MMilt?

2 min lugemist
Eesti laskesuusatamise uus põlvkond. Vasakult juunioride arvestuses võistlev Mart Všivtsev ning täiskasvanute seas kaasa löövad Kalev Ermits ja Kristel Viigipuu teisipäeval Lõunakeskuses, kus nad tutvustasid oma ala ning Otepääl peetavaid võistlusi. FOTO: Sille Annuk

LASKESUUSATAMINE. Sel nädalavahetusel toimub Otepääl suur suvine laskesuusatamise MM, kus on stardis nii meie kodused tipud kui ka mitmed maailma suuremad nimed. Eestikoondise lasketreener Indrek Tobreluts sõnas võistluste eel, et kuigi kodupubliku ees soovitakse häid tulemusi saavutada, ei saa oodata, et sportlased praegu oma parimas vormis oleksid.

Tellijale Tellijale

Täna õhtul avatakse MM suure avatseremooniaga, juba homme lähevad sportlased aga võistlusrajale, sest kavas on juunioride ja täiskasvanute segateatesõit. Laupäeval sõidetakse sprindidistantsid ja MM lõppeb pühapäeval jälitussõiduga. Eesti koondisest läheb täiskasvanute eest võistlustulle kuus meest ja neli naist, juunioride poolelt on stardis kuus noormeest ja kuus neidu.

Koondisega töötav lasketreener Indrek Tobreluts ei tahtnud MMi eel kellelegi pingeid peale panna, kuid tema sõnul võiks parimaid tulemusi oodata eelkõige meessõitjatelt. «Meil on ühtlane võistkond ja kõik on heal päeval võimelised parimad olema, halval päeval aga võistkonna kõige kehvemad,» rääkis Tobreluts. «Viimaste kontrolltreeningute pealt võib öelda, et nii Roland Lessing, Kauri Kõiv, Kalev Ermits kui ka Rene Zahkna on näidanud korralikku tulemust,» lisas Tobreluts vihjamisi ja andis mõista, et lisaks eespool mainitutele samuti meestekoondisesse kuuluvad Jan Treier ja Martin Remmelg võivad ehk teha veidi kahvatuma etteaste.

24.08.2016 26.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto