Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
25.08.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Palju õnne Tagakülg Horoskoop Häirekeskus saab abivajaja asukoha täpselt kindlaks teha Ilves saab ametist lahkudes esindusruumid Rüütli kõrvalmajas Savipiipude killud, pühak Ursula ja neitsid, uhmrinui – mida veel leiti? Eesti lühiuudised Esikas Eesti koolid lähevad peagi üle viiele vaheajale Merkel kiitis Eestit pagulaste eest (1) Mailis Reps mõjutamisest: käituge riigimehelikult (3) Postimees toob lugejateni erisaated presidendivalimistest Majandus majanduse lühiuudised Eestlaste leiutis paneb liiklusmärgid inimeste lähenedes helendama (5) Saaremaa süvasadam ootab kümme aastat hiljem endiselt kruiisilaevu (1) Arvamus Aarne Mäe: kass Arturi kook ja punaparuni mälestuskivi Vahur Kersna: «Ühe mõtte lisaksin siia juurde»* (10) Marek Strandberg ja Katrin Idla: surma hääl – 2058 hertsi (15) Rein Lang: vaidlen Jõksiga (3) Juhtkiri: sadamat ei saa teha nagu idufirmat (1) Postimees 1920. aastal: maa on elu alus Lugejate kirjad: Mammi üllatab ja Hakkame oblastiks Päeva karikatuur: Eesti mäletab Sport Spordi lühiuudised Järeltestimisel põrus veel 11 medalivõitjat Ilmetud kaotused ja halva ajastusega vigastus Koondise üllatusmees Dõmov: minu trump on väga tugev iseloom Ujumiskoondis otsib avalikult uut juhti ja hingamist Hunt ei mõtle, vaid mängib (1) Mida oodata koduselt Otepää laskesuusatamise MMilt? Tarbija Eesti oma maisilabürint ootab seiklejaid Tartu Intellektipuudega inimesed saavad neli uut peremaja Toome nõlva tugimüür tikub lagunema Tammeka igatseb hooaja alguse lennukust Tiia Teppan: vundamenti tuleb laduda põhikoolis Vallad ehitavad ja vuntsivad lasteaedu Karin Bachmann: uued vanad tulijad Riia tänava veeres Poiste tööõpetuse õpetajat tuleb tikutulega otsida (1) Pika tänava vana poemaja kõduneb plaani puudumise tõttu (1) Tantsukool alustab sel sügisel suuremana Mügrid möllavad mõisnike tantsuplatsil Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pika tänava vana poemaja kõduneb plaani puudumise tõttu

2 min lugemist
Endine poehoone kõduneb, omanikul pole tahtmist lammutamisele kulutada, linnal pole alust lammutamist nõuda. FOTO: Margus Ansu

Pikk 56 maja pärmivabriku kõrval Pärna tänava alguses on paras peavalu omanikule ja teeb tuska ka naabritele. Viltu vajanud ja kaldus katusega, alles on küll poe silt, aga poodi pole. Tartu linna ehitusjärelevalve juht Andres Aint meenutas, et sellest poest oli mööda jalutades tore jäätist osta, aga poodi sisenemisel oli kerge kõhklus, kas välja ikka saab. Nii vilets tundus see maja.

Tellijale Tellijale

Pudeneva räästa alla on nüüd värskest puidust ehitatud ajutine toestus. Märk sellest, et kohe lammutama ei hakata, aga remontida pole enam ka midagi.

Tartu arhitektuuri ja ehituse osakonna juhataja Tõnis Arjus ütles, et mingit tegevust sellel krundil ei ole, kuigi detailplaneering on 2014. aastal kehtestatud ja nii on ehitusõigus kahekorruselise uuselamu püstitamiseks olemas.

24.08.2016 26.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto