Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Vallad ehitavad ja vuntsivad lasteaedu

Roiu lasteaia juurdeehitisse tulevad esialgu perearstikeskus, hambaarst ja apteek. Ruumid on kavandatud nii, et lasteaial on võimalik kasvada, selgitas Haaslava vallavanem Priit Lomp. FOTO: Margus Ansu

Mitmel pool Tartumaal investeerivad omavalitsused lasteaedadesse suuri summasid. Tõsisem töö käib näiteks Roiul ja Nõos, Puhja ehitab aga lasteaia õueala täielikult ümber.

Tellijale Tellijale

Haaslava vallas Roiul asuvad lasteaiaga sama katuse all ka perearstipunkt, hambaarst ja apteek. Vald otsustas meditsiiniasutused aga ühte tiiba kolida ja neile eraldi sissepääsu teha. Selleks valmib nüüd majale juurdeehitis.

Haaslava vallavanema Priit Lombi sõnul lähevad tööd maksma 105 000 eurot ja vald võttis selleks laenu. Ehituse juures arvestatakse võimalust, et lasteaed võib tulevikus kasvada. «Juurdeehitis on projekteeritud selliselt, et vajaduse korral saab vaheseina eemaldada ning ruumid vastavadki lasteaia nõuetele,» selgitas vallavanem.

24.08.2016 26.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto