Sisukord
Kultuur
Tänane leht
27.08.2016
Eesti Mälumäng Pretsedent: kohus «surnu» üle (1) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Dora saadeti Siberisse Tagakülg Eesti lühiuudised Sester nõuab Ossinovskilt haigekassa eelarve taskaalustamist Esikülg 27. august Linnahalli võivad ees oodata paremad päevad Praamide uus piletisüsteem kontrollib autonumbreid ise (1) Majandus Taani õnneuurija: majandusest hoolimata on õnnelikkust taotleda alati võimalik (24) Välismaa Päikese naabertähelt avastati lähim Maa tüüpi planeet (1) Kolumbiat pool sajandit piinanud verine konflikt on lõppemas Korraarmastaja Merkel (5) Merkeli autokolonn langes Prahas rünnaku ohvriks Arvamus Postimees 1931. aastal: kaotud palit! Palutakse tuua kõrtsi. Raul Rebane: seisukoht Eesti taasiseseisvumise ja 20. augusti tähenduse asjus (9) Juhtkiri: kuidas teha õnnelikku riiki (1) Taani õnneuurija: majandusest hoolimata on õnnelikkust taotleda alati võimalik (24) Rossi ränk põrumine (2) Kristiina Ross: eesti keele piiblipilk (2) Põhjamaise näoga baltlane Pehme lemmik taas pildil (2) Päeva karikatuur: tasuta kilekott metsas Jaak Jõerüüt: ametnik, ole inimene, mitte masin! (6) Cätriin Vuks: kilekott või kohuke (5) Kultuur Lõpmatuse lõõskavad miraažid Ajaga võidu kasvanud Metakirjanik Arno Oja vahefiniš Nädala plaat. Drake’i motiiv ja meloodia Snoop Doggi mõrvamüsteerium Siis, kui Eestis oli kõige rohkem rattaid maailmas ühe elaniku kohta Sport Halliku kümme kolmest, kuid vanad mured jäid Meeskonna sümboli vaikne taandumine (1) Kihlveokurat tegutseb taas, süüdlased veel teadmata Andrei Ojamets tagasi Tartus, Järvamaa jahib Laimons Raudseppa AK Taani õnneuurija: majandusest hoolimata on õnnelikkust taotleda alati võimalik (24) Lõpmatuse lõõskavad miraažid Ajaga võidu kasvanud Ants Laaneots: võõrväed Eestis 1990–1994 – aeg, kui meile pakuti siiajäämise eest lennukeid (7) Peeter Langovits: hüvasti, Lenin! Metakirjanik Arno Oja vahefiniš Nädala plaat. Drake’i motiiv ja meloodia Kristiina Ross: eesti keele piiblipilk (2) Valitsus otsib Pokemone Teeme rahval tuju paremaks Jaak Jõerüüt: ametnik, ole inimene, mitte masin! (6) Snoop Doggi mõrvamüsteerium Siis, kui Eestis oli kõige rohkem rattaid maailmas ühe elaniku kohta Arter Suured väikesed rõõmud Kuidas mõjuvad helid Sama diip nagu small-talk Autolugu: Ford Edge. Suur vaikus Rain Rosimannus – tavaline Pokémon (7) Sõiduproov: Hyundai Santa Fe Eesti kõmulisimad ja kalleimad lahutused (1) Linna saabus tivoli! Jalgrattal Tallinnast Tartusse – ja veel väikese ringiga Kurgid kahe tunniga Mediteerida võib ka tantsides Eheda Itaalia jäätise pesa Tallinnas Lauri Leesi: suhelge rohkem noorte ja koertega Lendavad hobused Veini, kreemi ja piisake punki Meelelahutus Koomiks Sudoku

Snoop Doggi mõrvamüsteerium

3 min lugemist
Snoop Dogg FOTO: Kuvatõmmis

Võtame sedakorda rubriigis rääkida Snoop Doggist. Seda kolmel põhjusel: esiteks, Snoopist pole veel räägitud; teiseks, kui nüüd hästi järele mõelda, on Snoop üks põnevamaid (tegelikult on see sõna cool) kujusid maailmas, ja kolmandaks, 25. augustil 1993 juhtus üks intsident.

Tellijale Tellijale

Nimelt tulid Snoopi (kodanikunimega Calvin Broadus) ukse taha mingisugused rivaalitseva gängi liikmed, kellel oli vaja asju arutada. Snoopi turvamees Mc.Kinley Lee läks õue asju arutama ja räppar ise jälgis olukorda läbi kardina. Kui auto minema sõitis, märkas Snoopi teritatud silm selles kedagi Phillip Woldermariami nimelist etiooplast, kelles ta tundis ära mehe, kes oli teda mõni aeg tagasi video filmimisel püstoliga ähvardanud.

See ei andnud talle rahu ja koos turvamehega sõideti ekipaažile järele. Asi lõppes sellega, et etiooplane lasti maha. Paari aasta pärast hakati Snoopi ja Lee üle kohut pidama, kuid kohus tunnistas mehed süütuks. Etiooplasel olnud relv ja tulistamine leiti olevat enesekaitse. Selle kohta, kas relv oli või mitte, läksid tunnistajate ütlused küll lahku, kuid nii jäi. Kohus oli otsustanud. Elu ja kunst jooksid Snoopi puhul siinkohal tulevikupilguna kokku, sest oma 1993. aastal ilmunud läbimurdealbumil «Doggystyle» räppis ta ka lugu «Murder Was The Case». Võiks öelda, et gangsta-räpp oli leidnud oma teatava tõesuspunkti.

26.08.2016 29.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto