Sisukord
Sport
Postimees
26.08.2016
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Dilbert Palju õnne Komi eestlane unistab tööst Eesti teatris Nestor: võib-olla valitakse mind esimeses voorus ära (2) Kaupmeestele jääb tasuta kilekottide keeld arusaamatuks (1) Lapsed neelasid kommi asemel alla patarei Tagakülg Eesti vaatab üle oma vastupanuvõime (1) Eesti lühiuudised Kas presidendi perekonnanimi algab K-ga? (1) Tartu prokurör kupatab korduvroolijoodikud trellide taha (3) Majandus Nordea ja DNB liituvad suurimaks Eesti pangaks Arvamus Juhtkiri: meil on Kallas ja meil on Kaljurand…* (11) Margus Paas: miks vaatas nii vähe inimesi Rio olümpiaülekandeid? (9) Päeva karikatuur: kahepäine orav Postimees 1936. aastal: punaarmee tulistas nälgivaid ukrainlasi Matti Maasikas: meil on vähem kui aasta rahvusvahelise küpsuseksamini Andrus Karnau: külmutatud haldusreform Andres Reimer: Balti pangarahva identiteet Kultuur Ei saa me läbi Leeduta (1) Sport Marek Doronin riputab korvpalliketsid varna Spordi lühiuudised Soome koondislane keeldub Kosovoga mängimisest Meistrite liigas loositi alagrupid Dopinguspetsid peavad Norra tegutsemist keelatuks (4) Terror rikkus eestlaste hea võimaluse Eesti tegi väikese edasimineku, aga sellest ei pruugi piisata Kas kiiremad vormelid tähendavad igavat võidusõitu? Kui hirmus tont on olümpiajärgne masendus? (1) Tarbija Vaiksest Hurghada kuurordist Kairo suurlinna melusse Tartu Linnamuuseumis tuleb kooli eel juttu ohutusest Peipsi rannikul hulbivad surnud kalad Lahke linnarahvas annetab moosikeetjatele kuhjade viisi õunu Ühiskonda raputanud peksujuhtum jõudis kohtusse Analüüsid: Tartus napib suurhalli rajamiseks publikut (1) Neli Tartumaa valda on nõus Piirissaare enda rüppe võtma Elistvere loomapark peab homme sünnipäeva Pildid: uuenenud ostukeskus avas külastajatele taas uksed (1) Kooli vana garderoob täitus kappidega Kunstimuuseumi hoidla vahelaed on varisemisohus Meelelahutus Koomiks Sudoku

Dopinguspetsid peavad Norra tegutsemist keelatuks

2 min lugemist
Kristjan Port. FOTO: SCANPIX

Norra suusatajate astmaravimite lembus on spordiringkondades varemgi vastakaid arvamusi ja kahtlusi tekitanud. Tasapisi ilmub avalikkuse ette ka fakte, et päris õiget mängu seal ei mängita – Norra telekanal TV2 paljastas, et Norra suusakoondises peavad astmaravimeid tarvitama ka need sportlased, kel vastav diagnoos puudub. 

Tellijale Tellijale

Eesti Antidopingu juhatuse liikme Kristjan Pordi sõnul tähendab see dopinguvastaste põhimõtete vastu tegutsemist. «Sportlike tulemuste parandamiseks ei tohi ravimeid kasutada,» sõnas ta. «See on põhimõte, kuid kui aine pole otseselt keelatud, on sellest raske kinni pidada.»  

Norra telekanalile andis intervjuu anonüümsust palunud suusakoondislane, kes rääkis sellest, kuidas ta pidi möödunud hooajal enne tähtsaid võistlusi ravimeid tarvitama. «Olime üllatunud, miks peaksid täiesti terved inimesed rohtu kasutama,» lausus suusataja.

25.08.2016 27.08.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto