R, 30.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Noorte melu täidab nädalaks kesklinna

Risto Mets
, reporter
Noorte melu täidab nädalaks kesklinna
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Anne noortekeskuses käis kogu möödunud nädal tarkusenädala ettevalmistus. 
Kaidor Tops (paremal) ja Markus Heidemann võõpasid reedel mustaks jutumullikujulisi vineertahvleid, kuhu tulevad tekstid.
Anne noortekeskuses käis kogu möödunud nädal tarkusenädala ettevalmistus. Kaidor Tops (paremal) ja Markus Heidemann võõpasid reedel mustaks jutumullikujulisi vineertahvleid, kuhu tulevad tekstid. Foto: Sille Annuk

Tartus otsustati rahvusvahelise tarkusepäeva, 1. septembri tähistamine laiendada tervele nädalale. Kui alguses valdas korraldajaid kõhklus, kas terveks nädalaks ikka jätkub piisavalt tegevust, siis praeguseks on ürituste kava saanud nii tihe, et tegutsemist ja uudistamist jätkub õhtutundideni.

Kruvib hoogu

Tarkusenädal avatakse Küüni tänaval tarkusetelgis täna lõuna ajal raehärrade ja noorte debatiga vägagi päevakohasel teemal – «Noor presidendiks 2021». Päev jätkub samas tarkusemessiga, kus astub üles 26 huvialaorganisatsiooni.

Tagasi üles