Sisukord
Persoon
Tänane leht
03.09.2016
Eesti Mälumäng Loomaaia uudised Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Lastele suunatud reklaami eetilisus tekitab küsimusi Tudengi juhiloata jätnud ametnikul soovitati käituda inimlikult Eesti lühiuudised Filmižüriid kahtlustatakse seadusrikkumises Garantiikiri võib viia erakorralise kongressini (6) Välismaa Venezuela seisab elu eest järjekorras Noored naised eelistavad lasta end steriliseerida Hispaaniale terendab kolmas valimiste ring Cháveze läbikukkunud järeltulija Karimovi tee arbuusivargast hirmuvalitsejaks (3) Arvamus Marti Aavik: miks ma peaksin tahtma... Juhtkiri: Keskerakonna Augeiase tallid (2) Nothing personal, it’s just politics* (8) Postimees 1992. aastal: vallavanemal nõrgad närvid Kuradi hea peasekretär! (3) Koristaja Pomerants (3) Hanna-Liina Võsa muusikalikool alustab õppetööd Päeva karikatuur Tiina Laansalu: meie murded (1) Lauri Mälksoo: rändekriis kui õiguslik kriis (5) Trivimi Velliste: Konstantin Pätsi paradoks ehk äraleppimine ajalooga (21) Kultuur Marti Aavik: miks ma peaksin tahtma... Aabitsate rohkus on vabaduse märk Eesti kultuuri täheatlas: Esimene aabits Eesti kultuuri täheatlas: Esimene aabits (1) Teekond sõnumini Nädala plaat. Ülikaasaegsuse närvirahu Inimsõbralik luule Sport Spordi lühiuudised Kui vanalt minna välisklubisse, kuidas lõpetada kool (1) Eesti suusalootus mehistub sõjaväge meenutavas spordikoolis Mart Seim sai arstidelt hea uudise Vormelimaailma Juha Mieto – ebaõnnest hoolimata päikseline inimene (1) Jaanimaa jahib raskest seisust tiitlit, Patrail püüab stabiilsust AK Aabitsate rohkus on vabaduse märk Peeter Langovitsi tagasivaade: ajaga võidu ja ohtlik pärand Pulpfiktsioon, Leblanc, Moltke Marti Aavik: miks ma peaksin tahtma... Eesti kultuuri täheatlas: Esimene aabits (1) Eesti kultuuri täheatlas: Esimene aabits Nädala plaat. Ülikaasaegsuse närvirahu Teekond sõnumini Uued praamid tulevad! Minu kogemused ravikanepiga Tiina Laansalu: meie murded (1) Mis saab, kui Donald Trump pääseb Valgesse Majja? (12) Taavi Eilat: millal piisab kiskjale vabandusest? (2) Arter Lelurobotite kolmik Eesti vanim õpetaja (2) Kuninglik lesbidraama Rootsi kastmes Kaja Kallas: sisemine või välimine ilu (1) Seened slaavi stiilis Veelauasõit – mõnus märg adrenaliinilaks Piilume rikaste elamisi (kuni veel saab) Merilyn Saksing: olen oma pikkuse üle uhke Maria Mägi – naine, kellele ei meeldi kaotada Hakkame asjalikuks Nagu nõidumine Tõhkude lummuses Esimene peatus perereisil Esialgu veel ainult numbrimaagia Meelelahutus Koomiks Sudoku

Merilyn Saksing: olen oma pikkuse üle uhke

2 min lugemist
FOTO: Sille Annuk

Tänavuseks Eesti Iluduskuningannaks valitud 22-aastane Jõgeva neiu Merilyn Saksing on oma 185-sentimeetrise kasvuga teistest peajagu üle ja sellega rahul.

Tellijale Tellijale

Septembris Kanadas toimuval Miss Globe’il Eestit esindav Merilyn Saksing nendib, et temalgi on olnud aegu, kui ta polnud oma kehaga rahul. «Näiteks modellimaailmas on mu pikkus pigem probleemiks, paljud riided jäävad mulle liiga lühikeseks ja maani kleit ulatub sageli vaid põlvedeni. Disainerid otsivad maksimaalselt 180 cm pikkusi neide. Kontsi kannan ka ainult äärmise vajaduse korral – pidulikel sündmustel, pildistamisel ja moelavadel. Aga see, et teised on minust lühemad, ei häiri mind ja ma ei tunne sellepärast häbi. Muide, mu isal on kasvu 194 cm.»

Siiski on Merilyni pikkus ka rohkelt naljakaid olukordi tekitanud. «Poe lakke riputatud reklaamsildid kipuvad ette jääma,» nendib ta. «Samuti segavad puuoksad kõnniteede ääres, eriti kui parajasti kontsi kannan. Massaažilauad on alati liiga lühikesed, jalad ripuvad üle otsa. Riietest ei tasu üldse rääkida, paljud püksid on 15–20 cm napid ning sama kehtib jopede ja mantlite kohta.»

02.09.2016 05.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto