Sisukord
Eesti
Postimees
30.08.2016
Eesti Mälumäng Esimeses voorus põrujaks osutus Rõivas (18) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Eesti lühiuudised Tagakülg Ministeerium tahab korrapäraselt hinnata maa väärtust Majanduse lühiuudised Maa sundvõõrandamine võib riigile lihtsamaks minna Tartu Ülikoolis tehti algust 384. õppeaastaga Esikülg Ossinovski: varasemad kokkulepped ei pidanud (1) Stanfordi tudengid käisid Okupatsioonide muuseumis praktikal Majandus Ehitusärimehed kasvuteate peale hõiskama ei tõtta Majanduse lühiuudised Saastetasude alandamine päästis elektriekspordi Välismaa Ukraina sõjakatel podiseb ootusärevalt (4) Välismaa lühiuudised Usbekistani presidendi tütre sõnul on isa ajuverejooksuga intensiivravis Lapssõdurid üle maailma valavad üksteise verd (2) Arvamus Iivi Anna Masso: rändekriis ja liberaalide hingesegadus (20) Kerstin Meresma: kas peame nüüd ka lapsi kartma? (2) Erkki Bahovski: burkiinidega tulevikku (3) Juhtkiri: viis kadunud häält (6) Postimees 1930. aastal: kooliõpetaja vintsutused Rait Maruste: põhiseadusevastasus vajab veenvaid argumente (2) Kultuur Kultuuri lühiuudised Huumoritunnel oligi humoorikas Edgar Valter ulatab pintsli edasi Sport Spordi lühiuudised Korvpallikoondis vajab uute tähekeste esiletõusu Sokk loodab suurele tahtmisele, Veideman nooruse uljusele Kas suure neliku aeg tennises saab otsa? (1) Serviti vajab stabiilset liidrikoorma vedajat Kus on Ojamaa ja millest mõtleb Pehrsson? Tarbija Kliimamuutused ohustavad kalu Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Esimeses voorus põrujaks osutus Rõivas

5 min lugemist
Eiki Nestor. FOTO: SCANPIX

Kui kaks võimuerakonda saavad tänaseks siiski üle pettumusest ja šokist, et veel eile hommikul nii raudkindlaks kokkulepitud hääled ei pidanud, on võimalus, et Reformierakonna auesimees Siim Kallas jõuab kolmandasse vooru ja seega ka otseteed valimiskokku.

Tellijale

Juhul kui ei juhtu seda, mida riigikogu koridorides eile üsna kõva häälega räägiti  et kõik Mailis Repsile antud hääled ei pruugi siiski pidada ja kolmandas voorus võivad Keskerakonnast hääled Siim Kallasele minna. Sel juhul ollakse presidendi äravalimisele riigikogus üsna lähedal.

Eile keskpäeval loiult alanud ja nii ettearvatavate tulemustega valimisteks peetud riigipea esimene valimiste voor lõi Toompea lossi pärast hääletust hoopis teisel temperatuuril kihama. Kes reetis Eiki Nestori? Reformierakond? Aga kas ainult? On sotsiaaldemokraat Nestoril paar vastast ka tema enese fraktsioonis?

29.08.2016 31.08.2016
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto