Sisukord
Eesti
Postimees
30.08.2016
Eesti Mälumäng Esimeses voorus põrujaks osutus Rõivas (18) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Eesti lühiuudised Tagakülg Ministeerium tahab korrapäraselt hinnata maa väärtust Majanduse lühiuudised Maa sundvõõrandamine võib riigile lihtsamaks minna Tartu Ülikoolis tehti algust 384. õppeaastaga Esikülg Ossinovski: varasemad kokkulepped ei pidanud (1) Stanfordi tudengid käisid Okupatsioonide muuseumis praktikal Majandus Ehitusärimehed kasvuteate peale hõiskama ei tõtta Majanduse lühiuudised Saastetasude alandamine päästis elektriekspordi Välismaa Ukraina sõjakatel podiseb ootusärevalt (4) Välismaa lühiuudised Usbekistani presidendi tütre sõnul on isa ajuverejooksuga intensiivravis Lapssõdurid üle maailma valavad üksteise verd (2) Arvamus Iivi Anna Masso: rändekriis ja liberaalide hingesegadus (20) Kerstin Meresma: kas peame nüüd ka lapsi kartma? (2) Erkki Bahovski: burkiinidega tulevikku (3) Juhtkiri: viis kadunud häält (6) Postimees 1930. aastal: kooliõpetaja vintsutused Rait Maruste: põhiseadusevastasus vajab veenvaid argumente (2) Kultuur Kultuuri lühiuudised Huumoritunnel oligi humoorikas Edgar Valter ulatab pintsli edasi Sport Spordi lühiuudised Korvpallikoondis vajab uute tähekeste esiletõusu Sokk loodab suurele tahtmisele, Veideman nooruse uljusele Kas suure neliku aeg tennises saab otsa? (1) Serviti vajab stabiilset liidrikoorma vedajat Kus on Ojamaa ja millest mõtleb Pehrsson? Tarbija Kliimamuutused ohustavad kalu Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Ossinovski: varasemad kokkulepped ei pidanud

3 min lugemist

Reformierakonna esimehe Taavi Rõivasega kohtunud SDE esimees Jevgeni Ossinovski küsis enda sõnul Rõivaselt, kuidas juhtus nii, et esimeeste tasemel ja ka erakonnajuhatustes sõlmitud kokkulepe eile Reformierakonna poolt ei pidanud. Ossinovski sõnul möönis Rõivas, et hääled läksid n-ö lippama Reformierakonna fraktsioonis.

Tellijale

«On selge, et see ei olnud üksikute inimeste sooloprojekt, vaid seal taga on ka teatud inimeste alternatiivne plaan. Eks me seda, et selline risk on olemas, oleme ka enne näinud. Viimati Keit Pentus-Rosimannuse vastavasisuline avaldus oli tunnistus sellest, et seal on inimesi, kes sooviksid viia valimised valimiskogusse ja riigikogu tasemel pigem Siim Kallase toetust alla tõmmata, et oleks võimalik kandidaati asendada,» ütles SDE esimees.

Ossinovski sõnul võisid need reformierakondlased mõelda, et kui nemad ei täida SDEga sõlmitud kokkulepet sotsist kandidaadi Eiki Nestori kohta, siis küllap ei pea ka sotsid justkui kättemaksuks kinni oma kokkuleppest ja reformierakondlane Siim Kallas saab riigikogus nii vähe hääli, et tal ei olegi enam valimiskogusse asja.

29.08.2016 31.08.2016
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto